Ustanowiono rekord w jednoczesnej resuscytacji. Pomogli uczniowie Szkoły Podstawowej w Stobnie i Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi.
Do działań Jurka Owsiaka - Cała Polska uczy ratować włączyły się szkoły z terenu naszego regionu - Szkoła Podstawowa w Stobnie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi. Akcja trwała od godz. 12.00 do 12.30. Rekord w jednoczesnej resuscytacji udało się ustanowić. Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym, czwartkowym wydaniu Tygodnika.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz