Zamknij

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pożar pod Tucholą - ZDJĘCIA

Tekst i fot. Piotr Paterski 14:58, 20.02.2015 Aktualizacja: 15:11, 20.02.2015
Skomentuj

Pożar w domu mieszkalnym pod Tucholą, Przy Szosie Sępoleńskiej, zaczął się dziś (piątek, 20 stycznia) koło godz. 14.00.

Ogień zajął poddasze domu jednorodzinnego położonego pod Tucholą (Przy Szosie Sępoleńskiej), przy drodze wojewódzkiej 241. Gdy zaczęło się palić, w środku były dwie osoby: matka z synem.

- Byliśmy na dole. Nawet nie zauważyliśmy, że się pali. Jakiś człowiek przejeżdżał skuterem. Zobaczył, że dym. Skręcił, by nas ostrzec - opowiadała "Tygodnikowi" kobieta, gdy wspólnie obserwowaliśmy akcję gaśniczą strażaków. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Jednak to strażacy ocenią, czy pożar nie naruszył konstrukcji domu.

O całym wydarzeniu przeczytasz w najbliższym, papierowym wydaniu Tygodnika Tucholskiego. W sprzedaży 26 lutego.

(Tekst i fot. Piotr Paterski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%