Zamknij

UWAGA KONKURS: Mamy dla Was tuszki gęsi! Każda warta 150 zł

10:12, 28.09.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 18:35, 28.09.2023
Skomentuj Fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP Fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Dzięki akcji organizowanej przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego przekażemy Wam vouchery na atrakcyjne nagrody. Każda gęsia tuszka warta jest około 150 zł. Podziel się pomysłem na potrawę z gęsiną na naszym fanpage'u na Facebooku. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone voucherem upoważniającym do obioru gęsi – 28 października z samochodu chłodni. Pojawi się on m.in. w Tucholi.

"Kujawsko-pomorska gęsina na św. Marcina" to akcja organizowana od kilkunastu lat przez Urząd Marszałkowski w Toruniu. W tym roku "Tygodnik Tucholski" dołączył do zakrojonej na szeroką skalę kampanii promującej dziedzictwo kulturalne i kulinarne naszego regionu. Dzięki takim działaniom udało się zbudować tradycję rodzinnego obchodzenia Narodowego Święta Niepodległości, a jego nieodłącznym elementem są domowe spotkania przy stole z rodziną oraz przyjaciółmi i serwowana podczas nich gęsina.

Niezmiennie bardzo ważnym elementem akcji są konkursy dla mieszkańców regionu ogłaszane za pośrednictwem lokalnych i regionalnych mediów. W tym roku Marszałek Piotr Całbecki przeznaczył dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego 2023 gęsie tuszki.

Zdobądź atrakcyjną nagrodę!

Za pośrednictwem internetu mamy do przekazania wam 5 gęsich tuszek.

Jak zdobyć nagrodę? Dzisiaj (czwartek, 28 września) o godzinie 18:30 na naszym Facebooku pojawi się post informujący o konkursie. Znajdziesz go TUTAJ: 

 

W komentarzach pod nim podajcie pomysły na Waszym zdaniem:

Najciekawszą/najsmaczniejszą potrawę z gęsiny.

To nie musi być pełen przepis. Wystarczy nam krótki opis z czym i jak przyrządzona gęsina smakuje najlepiej.
 
Zabawa potrwa do piątku (29 września) do godziny 13:00. Najciekawsze naszym zdaniem propozycje nagrodzimy voucherami uprawniającymi do odbioru gęsi.
 
Zwycięzcy odbiorą tuszki w sobotę 28 października z samochodów chłodni w wyznaczonych miastach naszego województwa. Auta pojawią się w: Tucholi, Aleksandrowie Kujawskim, Brodnicy, Bydgoszczy, Chełmnie, Chełmży, Golubiu-Dobrzyniu, Grudziądzu, Inowrocławiu, Lipnie, Mogilnie, Nakle, Radziejowie, Rypinie, Sępólnie Krajeńskim, Świeciu, Toruniu, Wąbrzeźnie, Włocławku lub Żninie. Godzinowy harmonogram dystrybucji przedstawi urząd marszałkowski.

Ci, których propozycje wybierzemy, będą musieli podać swoje imię i nazwisko, adres korespondencyjny (na który zostanie wysłany voucher upoważniający do odbioru gęsi), telefon kontaktowy oraz koniecznie miasto, w którym odbierze tuszkę.

Wartość każdej tuszki gęsi to około 150 złotych. Fundatorem nagród i organizatorem całej akcji "Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina" jest marszałek województwa Piotr Całbecki.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%