Zamknij

Śliwice: Morskie Opowieści na Dzień Dziecka / ZAPOWIEDŹ

10:55, 01.06.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 11:11, 01.06.2023
Skomentuj W Śliwicach wystąpi Teatr Katarynka. Fot. Ze zbiorów teatru. W Śliwicach wystąpi Teatr Katarynka. Fot. Ze zbiorów teatru.

Dzieci wsiądą na pokład statku i rozpoczną rejs pełen przygód. Wspólna zabawa z aktorami to jednak niejedyna atrakcja, którą zaplanowano na piątek w śliwickim domu kultury. Sprawdźcie!

Z okazji Dnia Dziecka, ale też Międzynarodowego Dnia Rodzin sporo będzie działo się w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach. Wszystko rozpocznie się o godzinie 17:00, 2 czerwca (w piątek). W sali widowiskowej wystąpi objazdowy teatr muzyczny Katarynka, aktorzy przyjadą z samej Warszawy i zaprezentują spektakl pt. "Morskie Opowieści". Ta historia pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej historii, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur. Czy łatwo jest być żeglarzem? Czy każdy może śpiewać szanty? Na te pytania odpowie humorystyczny spektakl muzyczny, podczas którego nie zabraknie wspólnej zabawy. Wszyscy widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć też w przeciąganiu liny.

Po spektaklu uczestnicy imprezy zostaną zaproszeni do śliwickiego amfiteatru, gdzie będą czekały kolejne atrakcje. Wśród nich m.in: dmuchane zamki, brokatowe tatuaże, malowanie buziek, bańki mydlane, konkursy z nagrodami, a także spotkania z ogromnymi maskotkami. To wszystko już w piątek!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%