Zamknij

Wybory na sołtysa Żalna. Podejście trzecie

10:12, 17.03.2023 . Aktualizacja: 10:13, 17.03.2023
Skomentuj Mieszkańcy Żalna po raz trzeci spotkają się by wybrać następcę Ewy Szczypiorskiej. Mieszkańcy Żalna po raz trzeci spotkają się by wybrać następcę Ewy Szczypiorskiej.

Dzisiaj, tj. w piątek 17 marca w Świetlicy Wiejskiej w Żalnie odbędzie się kolejne już zebranie w sprawie wyboru nowego sołtysa. Godzina jego rozpoczęcia to 19:00.

Od 1 lutego sołectwo Żalno pozostaje bez gospodarza. Rezygnację z funkcji sołtysa z tym dniem złożyła Ewa Szczypiorska, która na rzecz sołectwa pracowała przez 16 lat. Do tej pory odbyły się dwa zebrania wyborcze, przy całkiem niemałej frekwencji, mimo to nie udało wyłonić się nowego sołtysa, a nawet choćby kandydata do tej funkcji.

Trzecie zebranie, odbędzie się dzisiaj (17.03) o godzinie 19:00. I tym razem mieszkańcy spotkają się w Świetlicy Wiejskiej w Żalnie. Urząd Gminy w Kęsowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców sołectwa do czynnego uczestnictwa w ww. zebraniu wiejskim. Może za powiedzeniem "do trzech razy sztuka" właśnie teraz uda się wyłonić nowego szefa sołectwa.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%