Zamknij

Tucholscy policjanci skontrolowali 289 kierowców

08:28, 15.03.2023 . Aktualizacja: 08:34, 15.03.2023
Skomentuj Akcja rozpoczęła się w poniedziałek z samego rana. Akcja rozpoczęła się w poniedziałek z samego rana.

W poniedziałek (13.03) tucholscy funkcjonariusze prowadzili akcję pn. "Trzeźwy poranek", której głównym celem było wyeliminowanie z ruchu osób, kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu. Stróże prawa skontrolowali łącznie 289 kierowców.

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu upośledza nasze zmysły i wpływa na sposób jazdy, a to przekłada się na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Osoby kierujące pojazdami pod wpływem alkoholu stanowią duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze przypominają, że dla takich osób nie ma taryfy ulgowej. Systematycznie też prowadzą akcje mające na celu wyeliminowanie z ruchu osób, które wsiadły za kółko z promilami. I tak w poniedziałek tucholscy funkcjonariusze prowadzili działania pn. "Trzeźwy poranek". 

- Mundurowi, od wczesnych godzin porannych, kontrolowali trzeźwość kierowców poruszających się drogami powiatu tucholskiego. W trakcie akcji funkcjonariusze sprawdzili 289 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi - informuje Łukasz Tomaszewski, oficer prasowy KPP w Tucholi. 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%