Zamknij
REKLAMA

Tuchola. "Taneczno-Sportowe SHOW" w najbliższą niedzielę w TOK-u / ZAPOWIEDŹ

10.36, 20.01.2023 Piotr Paterski, fot. Studio Rozwoju SENS Aktualizacja: 10.44, 20.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Pokazy taneczne, gimnastyczne, animacje, kącik sensoplastyczny i wiele innych. Wydarzenie przewidujące m.in. takie atrakcje organizuje Studio Rozwoju SENS. Odbędzie się w najbliższą niedzielę w TOK-u. Wstęp jest bezpłatny.

22 stycznia, w najbliższą niedzielę, w Tucholi odbędzie "Taneczno-Sportowe SHOW", które organizuje Studio Rozwoju SENS. Miejsce wydarzenia to Tucholski Ośrodek Kultury. Organizatorzy podkreślają, że impreza jest w pełni otwarta dla wszystkich i nie przewidują płatnych biletów wstępu. Czego można się spodziewać? Przede wszystkim pokazów umiejętności małych podopiecznych studia SENS, które od niedawna - jako firma prywatna - działa w Tucholi. Podczas niedzielnej imprezy studio będzie jednocześnie świętować swoje otwarcie. W niedzielę w TOK-u należy spodziewać się pokazów tanecznych i sportowych grup ćwiczących w studiu (pokazy: taneczne, gimnastyczne, zumba itd.). Ponadto organizatorzy zapowiadają animacje rodzinne, kącik sensoplastyczny dla najmłodszych. Nie lata ciekawostką jest zaproszenie do zabawy z... uczestnikiem programu "You can dance. Niedzielna impreza rozpocznie się o godz. 15:00.

Działające od niedawna w Tucholi Studio Rozwoju SENS przedstawia siebie jako "centrum edukacyjno-sportowe" zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Prowadzone są w nim: zajęcia edukacyjne, twórczo-plastyczne, joga, zajęcia na trampolinach, zajęcia teatralne. Ważnym elementem działalności studia są zajęcia taneczne: od treningów cheerleaderek, przez zumbę po - bardzo współczesny trend, którym  jest tik-tok dance. W przypadku dorosłych prowadzone są m.in. zajęcia z jogi czyli pilatesu, jak również zajęcia tańca w kilku stylach. 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%