Zamknij
REKLAMA

Halama w TOK-u. Rozwiązujemy konkurs z tucholskimi VIP-ami

10.30, 29.09.2022 (pp), fot. Halama - Dariusz Biczyński Aktualizacja: 10.47, 29.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

O basenie, o węglu, nawet o... kebabie i tucholskim McDonald's! Wybieramy dialogi między tucholskimi VIP-ami, które spodobały nam się najbardziej. Ich autorzy zasłużyli na podwójne zaproszenia na występ Grzegorza Halamy, który odbędzie się w piątek w Tucholskim Ośrodku Kultury. 

W najbliższy piątek (30 września) w Tucholskim Ośrodku Kultury wystąpi Grzegorz Halama. Choć to nazwisko nie przewijało się przez kabaretową scenę w ostatnim czasie, nadal niesie ze sobą wielką renomę. Halama ze swoim specyficznym, inteligentnym, a niekiedy i absurdalnym poczuciem humoru był jeszcze niedawno czołową postacią tego środowiska w kraju. Kiedy w Polsce mało kto nazywał indywidualne występy z mikrofonem stand-upem (bijącym aktualnie rekordy popularności), on już parał się tą sztuką. Ponadto reżyserował, pisał scenariusze. Teraz wraca po 5-letniej przerwie i prezentuje program "Intymne życie grubaska". Według zapowiedzi, z ogromnym dystansem, opowiada przede wszystkim o sobie i swoich przeżyciach ostatnich lat. 

Wejściówki nadal dostępne

Bilety w atrakcyjnej cenie 35 zł można nabyć w serwisie internetowym biletyna.pl i w Tucholskim Ośrodku Kultury. Ponadto organizatorzy wydarzenia za naszym pośrednictwem przekazują 3 podwójne zaproszenia zarezerwowane specjalnie dla czytelników "Tygodnika". Tydzień temu ogłosiliśmy konkurs zarówno w wersji papierowej TT, jak i na Facebooku. Użyliśmy sprawdzonej, kabaretowej formuły publikując zdjęcie znanych lokalnych VIP-ów z "chmurkami", w których należało uzupełnić rozmowę lub wymianę myśli między nimi. Uczestnicy stworzyli zabawne dyskusje między burmistrzem Tadeuszem Kowalskim, starostą Michałem Mrozem i doradcą wojewody, radnym powiatu Jerzym Kowalikiem. Lokalnych odniesień nie brakowało, bo pojawił się temat parkowania w Tucholi, basenu, a nawet kebabu i McDonald's.

Troje autorów

Po długim wspólnym namyśle redakcja wybrała te pomysły, które spodobały nam się najbardziej - jedną wersję z przekazanych kuponów i dwie z Facebooka. Choć nagrody w postaci zaproszeń są równorzędne podkreślamy, że wyjątkowo podszedł nam dialog zaproponowany przez Błażeja Szymańskiego. Oprócz niego wybieramy teksty autorstwa Emilii Tyblewskiej i Krzysztofa Andrearczyka.

Gratulujemy! Zaproszenia już czekają na Was w TOK-u. Ich odbiór będzie również możliwy przed samym występem. Wszystkim uczestników dziękujemy za zaangażowanie. Liczymy na was w kolejnych konkursach.

TE PROPOZYCJE WYBRALIŚMY:

((pp), fot. Halama - Dariusz Biczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KomikKomik

2 0

Ci ze zdjecia będą występować jako komicy? 07:33, 30.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%