Zamknij
REKLAMA

Tuchola Night Team - w niedzielę ZLOT. Są głośni, ale pomagają

15:02, 27.05.2022 | (pp)
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę na dawnym Stolbudzie ma odbyć się zlot grupy Tuchola Night Team. Podkreślmy, że jego realizacja zależy od pogody. Kto właściwie weźmie udział w zlocie, czyli rozpoczęciu sezonu letniego? Czym jest grupa TNT, która po raz pierwszy trafia na łamy "Tygodnika Tucholskiego" i tygodnik.pl?  W jaki sposób ekipa pomaga dzieciom? 

O grupie Tuchola Night Team jest głośno - dosłownie - od kilku lat. Jednak po raz pierwszy jej założyciel, organizator najbliższego wydarzenia, kontaktuje się z "Tygodnikiem". Chciałby za naszym pośrednictwem nagłośnić swoją inicjatywę. Ta niewątpliwie jest bardzo ciekawa i skupia coraz większą liczbę młodych, choć nie tylko młodych, ludzi z Tucholi, powiatu tucholskiego i sąsiednich terenów. Nie ma żadnych wątpliwości, że Tuchola Night Team to zjawisko, którym warto się zainteresować. 

- Stworzyłem taka grupę, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Mówiąc wprost: by połączyć to, co lubimy (hałas, dym, głośną muzykę) z pomocą dzieciom - tłumaczy nam Michał Szwinkowski, który stoi za całym przedsięwzięciem. Na czym polega pomoc dzieciom? Odnajdując grupę Tuchola Night Team na Facebooku można dowiedzieć się, że ekipa działa charytatywnie. Np. przy świątecznych okazjach organizuje paczki dla dzieci z domów dziecka! Ponadto w swoją działalność angażuje wiele tucholskich firm. Co najważniejsze, wszystkich członków grupy łączy miłość do motoryzacji, także tej głośnej i nieco... tajemniczej (ze względu na "nocne" spotkania). Od tego kiedyś wszystko się zaczęło.

Rozpoczęcie sezonu letniego 29 maja w niedzielę o godz. 14.00. Byleby nie przeszkodziła pogoda

Tuchola Night Team spotyka się na zlotach organizowanych w charakterze imprezy prywatnej. Michał Szwinkowski tym razem postanowił zachęcić nas, by napisać o zbliżającym się wydarzeniu.

- Podczas zlotu można spotkać się ze znajomymi, porozmawiać o autach, powymieniać się doświadczeniami. Każdy chętny może oczywiście zaprezentować swoje auto, albo wziąć nim udział w konkursach - tłumaczy Michał. Na zlocie można więc pojawić się samochodem. Miejsca na znanym placu przy ul. Budowlanej w Tucholi (dawny Stolbud) będą wykorzystywane do wyczerpania. Ale równie dobrze zlot można odwiedzić i bez auta w roli widza: przyjść pieszo, podjechać rowerem itd... 

Najbliższe wydarzenie - otwarcie sezonu letniego - ma rozpocząć się w niedzielę (29 maja) o godz. 14.00. Wiele zależy od pogody, która będzie decydująca dla startu imprezy. Organizatorzy będą informować o tym na ogólnodostępnym profilu grupy, więc warto zachować czujność.

W kwestii wstępu na zlot wszelkich informacji udziela organizator pod nr tel. 530 898 288. Grupę przy realizacji zlotów wspierają sponsorzy. Dzięki nim można zapewnić porządek na miejscu, imprezę prowadzi DJ, są pod ręką niezbędne akcesoria. Co ważne, organizatorzy na imprezie nie zarabiają, a wszelkie środki przekazują na przeprowadzenie zlotu. 

Kilka szczegółów znajdziecie na oficjalnym plakacie. Na grupie FB jest mnóstwo zdjęć z ich poprzednich wydarzeń

((pp))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%