Zamknij

Telewizja w sieci - gdzie szukać filmów, seriali i programów?

12:43, 29.10.2021 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W internecie większość z nas szuka obecnie rozrywki - to właśnie w sieci spędzamy bowiem coraz więcej naszego wolnego czasu. Ogromny potencjał wirtualnej rzeczywistości nie umknął także nieco bardziej klasycznym mediom (na przykład telewizji i prasie). Nic więc dziwnego, że furorę w internecie robią serwisy streamingowe czy portale informacyjne. W swoistej symbiozie z siecią stara się żyć także telewizja i dostępne w niej programy. Ogrom prezentowanych treści sprawia jednak, że nierzadko mamy problem ze znalezieniem wartościowych i angażujących treści.

Co dziś znajdziemy w internecie?

W sieci znaleźć dziś można wszystko i jest to teza tylko odrobinę przesadzona. Doskonałym przykładem mogą być tutaj media społecznościowe, z których korzystają dziś miliardy ludzi z całego świata. Internet stał się dla wielu osób podstawowym narzędziem komunikacji, pracy, nauki czy rozrywki. To właśnie ta ostatnia funkcjonalność sprawia, że w internecie zaczęły się pojawiać chociażby serwisy streamingowe i platformy z filmami. Dzięki nim możemy oglądać, wypożyczać lub pobierać produkcje z każdego miejsca z dostępem do sieci. Przyciągają one użytkowników obszernymi bibliotekami multimedialnymi, jasnymi zasadami abonamentowymi i relatywnie niskimi cenami. Część z materiałów dostępna jest także za darmo lub w pakiecie z innymi usługami (telewizję internetową proponują swoim usługobiorcom chociażby niektórzy dostawcy internetu). W większości wypadków serwisy takie oferują nam materiały na żądanie i bez reklam - nie jesteśmy więc skazani na program tv, który determinuje telewizyjne transmisje. Nic więc dziwnego, że powstało sporo portali, które starają się zagospodarować niszę informacyjną w dziedzinie filmów i seriali.

Gdzie szukać najnowszych informacji o filmach i serialach?

W sieci nie brakuje portali rozrywkowych, które starają się przyciągnąć użytkowników angażującymi treściami czy ciekawą tematyką. Jednym z nich jest Spokeo. Trzonem tego portalu są najnowsze informacje ze świata kina i szeroko pojętego show-biznesu. Nie zabraknie tu także zapowiedzi, recenzji czy opisów zarówno najnowszych produkcji, jak i uznanych klasyków. Czytelnicy mogą liczyć także na rankingi czy filmografie, dzięki którym wybór tytułu na wieczorny seans nie będzie już stanowił problemu. Swoje miejsce na łamach Spokeo znalazła także technologia - serwis proponuje między innymi: poradniki, recenzje czy opisy najnowszych urządzeń na rynku. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy gier - portal oferuj bowiem dział poświęcony właśnie tego rodzaju produkcjom, na którym znaleźć można wpisy dotyczące najnowszych produkcji z dziedziny wirtualnej rozrywki. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%