Zamknij

Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową?

15:07, 15.09.2021 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Coraz więcej osób jest tak pochłoniętych pracą zawodową, że często nie mają czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków. Goniąc za pieniądzem przygotowujemy mało wartościowe posiłki w pośpiechu konsumowane w przerwie kawowej. Poza tym nie każdy ma zdolności kulinarne i nie przepada za samodzielnym gotowaniem, które zresztą zajmuje sporo czasu. Z drugiej strony nieustannie poszukujemy skutecznego sposobu na odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy organizmowi wartościowych składników odżywczych. Odpowiednim rozwiązaniem w tej sytuacji jest bez wątpienia catering dietetyczny Olsztyn. Dieta pudełkowa ma wiele korzyści, skupmy się jednak na tych najistotniejszych.

Catering dietetyczny z dostawą stanowi bardzo wygodne rozwiązanie i z roku na rok zyskuje coraz większe grono sympatyków. Catering pudełkowy sprawia, że nie musimy martwić się o przygotowanie posiłków na kolejny dzień, dobór ich kaloryczności oraz składników odżywczych. Jedzenie pudełkowe pozwala zaoszczędzić cenny czas na przyrządzenie posiłków, który możemy odpowiednio wykorzystać na realizację swoich zainteresowań lub spotkań towarzyskich. Catering dietetyczny oferuje różnorodne kompozycje smakowe zapewniające dużą dawkę zbilansowanych wartości odżywczych. Dieta pudełkowa jest bardzo zróżnicowana a przy jej opracowaniu biorą udział dietetycy z bogatym doświadczeniem, dla których priorytetem jest zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej dzięki odpowiednio dobranej diecie. Standardowa dieta pudełkowa z dostawą pozwala na wybór idealnej kaloryczności w przedziale od 1000 do 2000 kcal. To doskonałe rozwiązanie dla osób dopiero rozpoczynających przygodę cateringem dietetycznym. Dieta pudełkowa dla sportowca została przygotowana specjalnie dla osób regularnie trenujących. Pozwala zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Dieta pudełkowa wegańska to idealne menu dla wszystkich tych którzy zdecydowali się ograniczyć spożycie cukru. . Dieta roślinna została tak dopracowana aby ułatwić rezygnację ze spożycia produktów pochodzenia zwierzęcego. Dieta pudełkowa z dostawą to także idealne rozwiązanie dla wszystkich osób których celem jest ograniczenie spożycia glutenu w codziennej diecie. Do przygotowania takiego wariantu diety pudełkowej są wykorzystywane specjalne produkty bezglutenowe będące bogatym źródłem węglowodanów złożonych. Należą do nich przede wszystkim różnego rodzaju kasza, ryż oraz bezglutenowe zboża takie jak: komosa ryżowa czy amarantus. Z kolei dla osób z nietolerancją pokarmową przygotowano specjalna dietę beznabiałową dzięki której te osoby nie muszą rezygnować z posiłków zawierających niezwykłe walory smakowe. W diecie slim fit zrezygnowano z cukry białego oraz brązowego na korzyść dużo zdrowszych zamienników, a dieta ketogeniczna zawiera maksymalnie 10% węglowodanów co przekłada się na spadek masy ciała i gwarantuje lepsze samopoczucie.

Jak widać catering dietetyczny to niezwykle zdrowe, wygodne, smaczne a przy tym stosunkowo tanie rozwiązanie w pełni odpowiadające potrzebom współczesnego klienta. Każdy jadłospis jest starannie opracowany przez ekspertów w dziedzinie zdrowego żywienia i stale ulepszany w oparciu o opinię licznego grona konsumentów tej niezwykłej diety.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%