Zamknij

Atrakcyjne kursy po szkole średniej, również bez matury i po zawodówce

09:06, 16.06.2021 | materiały patnera

Nie tylko ukończenie studiów stwarza możliwości znalezienia dobrze płatnej pracy. A wręcz przeciwnie, to od chęci nauki, poszerzania kompetencji i zdobywania nowych umiejętności zależy nasza przyszłość. Obecnie osoby ze średnim wykształceniem mogą korzystać z bogatej oferty kursów, zdobywając dobry zawód.

Kursy trwają dwa, trzy semestry, czyli rok bądź półtorej. A po nich szerokie perspektywy pracy, w różnych branżach, na wielu stanowiskach, w tym samodzielnych. Na jaki kurs warto się zapisać?

Kursy online

Dużą zaletą oferty szkół dla dorosłych jest nauka online. Pandemia przyspieszyła rozwój nauczania przez internet. Dzięki temu szkoły otworzyły się na ludzi z mniejszych miast i miasteczek, dając większy wybór w ofercie edukacyjnej. Dziś bez względu na miejsce zamieszkania możesz uczyć się online, zdobywając atrakcyjny zawód. Większość kursów wiążę się z zajęciami praktycznymi, które odbywają się we wskazanych placówkach szkoły, najczęściej w weekendy. Nie ma problemu by połączyć naukę z pracą.

W ofercie kształcenia przez internet jest już kurs technika elektryka online. Wykłady odbywają się w godzinach wieczornych, na żywo. Można zadawać pytania, aktywnie uczestnicząc w wykładzie.

Zawód w rok

Czy możliwe jest zdobycie uprawnień elektryka w rok? Zawód elektryka należy do profesji szanowanych, a numer do dobrego fachowca jest na wagę złota i najczęściej wędruje pocztą pantoflową. Elektryka nie jest łatwo znaleźć w sieci, bo nie szukają oni zleceń. Mają ich tyle, że nic więcej nie wezmą, dlatego trudno jest go znaleźć. Dzięki kursom online można zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu w ciągu roku. A umożliwia to elektryk szkoła dla dorosłych Viessmann.

Kto może zapisać się na kurs?

Oferta kursów jest dla osób dorosłych, które ukończyły szkołę zawodową bądź średnią. W przypadku tych drugich nie jest wymagana matura. Kurs skierowany jest do osób, którym poszerzenie uprawnień przyda się w pracy, dzięki czemu dostaną nowe obowiązki, ale i wyższe wynagrodzenie. Poza tym dla wszystkich, którzy chcą mieć drugi zawód, interesują się elektryką. I dla tych, którzy kompletnie o prądzie nic nie wiedzą, ale szukają atrakcyjnego pomysłu na swoją przyszłość. Tak naprawdę nie musisz nic wiedzieć, na kursie przekazana jest wiedza od podstaw. Przygotowuje do egzaminu, po zdaniu którego wydawany jest certyfikat potwierdzający uprawnienia.

W Akademii Viessmann spotkasz wykładowców z tytułem profesora i doktora. A sama firma Viessmann jest liderem na rynku międzynarodowym, jeśli chodzi o urządzenia grzewcze. Aby się zapisać, wypełnij formularz na stronie szkoły.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%