Zamknij

Przeglądamy lustra do sklepu odzieżowego

14:58, 07.06.2021 | materiały partnera

 Większość z nas przymierza ubrania przed zakupem w sklepie stacjonarnym. Chcemy zobaczyć, jak leży na nas ubranie, jak układa się materiał i czy długość jest odpowiednia. Bez luster to niemożliwe. Jednak nie wystarczy nam zwykłe lustro. Potrzebujemy lustra do sklepu odzieżowego.  

Rama ­­­ ozdobna czy minimalistyczna

Lustra z ozdobnymi ramami pasują do eleganckich sklepów z kosztowną odzieżą. Na przykład ciężkie, mosiężne ramy w stylu vintage w złotym kolorze. Lub bardziej nowoczesne, szklane ramy w stylu glamour. Takie potężne lustra zwykle wieszane są na ścianie. Dodają wnętrzu prestiżu. Uważajmy jednak, aby nie przesadzić. Nadmiar zdobień może przytłoczyć pomieszczenie.

Z kolei ramy metalowe, na przykład ze stali chromowanej, są bardziej uniwersalne. Pasują do różnych rodzajów sklepów, od młodzieżowych, po kobiece. Równocześnie są na tyle klasyczne, że uchodzą za eleganckie. Zaletą ram ze stali chromowanej jest również odporność na korozję. W przypadku lustra do sklepu odzieżowego ma to szczególne znaczenie. Nieestetyczne plamy pojawiające się na tańszych zamiennikach, odstraszają Klientów i źle świadczą o sklepie. A do tego nie chcemy dopuścić.

Rodzaje luster a sposób montażu

Zastanawiając się nad zakupem lustra, pamiętajmy, że mamy różne rodzaje ich montażu. Niektóre możemy zamontować do ściany. Zmniejsza to prawdopodobieństwo uszkodzenia szkła, jednak ma swoje minusy. Klient nie może dostosować nachylenia ramy do swoich preferencji, na przykład ze względu na wzrost. Taką opcję ma na przykład stojak z lustrem. Można ustawić go pod odpowiednim kątem.

Modele z kółkami pozwalają natomiast na łatwe przemieszczanie stojaka. To pomocne zwłaszcza w sytuacji, gdy Klient potrzebuje kilku luster do przejrzenia się ze wszystkich stron.

Lustro obuwnicze przyda się, jeśli w sklepie oferujemy także obuwie. Klient, który przymierza buty, nie potrzebuje dużego lustra. Wystarczy mu małe. Dzięki temu większe lustro pozostanie do dyspozycji pozostałych osób. A my zaoszczędzimy miejsce w sklepie.

Pamiętajmy, że lustro to także element dekoracyjny. Dlatego należy o niego dbać, regularnie czyszcząc. Nawet najpiękniejsze lustro nie będzie zachwycać, jeśli pokryje się kurzem i smugami.

Lustra wbrew pozorom pełnią wiele funkcji. Dzięki temu, że powiększają optycznie przestrzeń, sprawdzają się idealnie do niewielkich wnętrz. Są niezbędne dla Klientów przymierzających odzież. Wybierając lustro, kierujmy się wyglądem, funkcjonalnością oraz jakością wykonania.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%