Zamknij

Excel - podstawy łatwo przyswoić na kursie!

09:41, 24.11.2020 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Umiejętność obsługi programu Microsoft Excel jest niezwykle przydatna niezależnie od wykonywanego zawodu. Jednak to osoby, które na co dzień mają z nim styczność, powinny przyswoić wymaganą wiedzę. Program nie jest trudny w obsłudze, ale samodzielne próby zrozumienia go mogą zakończyć się fiaskiem. I choć można w nim zrobić prawie wszystko, dobrze wiedzieć w jaki sposób to osiągnąć. Podstawy można bardzo łatwo przyswoić na kursie.  Na rynku nie brakuje szkoleń skierowanych do osób poczatkujących, średnio zaawansowanych czy zaawansowanych. Warto rozeznać się w temacie i zdecydować na najciekawszy program szkoleniowy.

Excel - podstawy łatwo przyswoić na kursie

W przypadku osób, które jeszcze nie miały styczności z arkuszem kalkulacyjnym, organizowane są kursy, które pomogą w przyswojeniu podstawowych pojęć i zrozumieniu jego działania. Szkolenia często są dwu dniowe i podzielone na segmenty.

Na rynku nie brakuje szkoleń z zakresu obsługi Microsoft Excel. Dla osób, którym zależy na wysokiej jakości oraz praktycznym nabyciu umiejętności, polecane są wyspecjalizowane w szkoleniach firmy. Jedne z najlepszych i najbardziej praktycznych kursów można zamówić tutaj: https://www.alx.pl/szkolenia/excel-podstawowy/. Szczegółowy opis szkolenia oraz spory zakres pozwala na dokładne poznanie zagadnień czekających na uczestnika. W tym przypadku wystarczająca jest umiejętność podstawowej obsługi komputera, resztę wiedzy można zdobyć. ALX organizuje szkolenia na terenie całej Polski w poszczególnych miastach, a także w formie zdalnej.

Excel dla zaawansowanych

Nie brakuje również kursów dla osób, które posiadły podstawową wiedzę i chcą się nauczyć czegoś więcej. Nierzadko na szkolenia zgłaszają się osoby, które chcą inwestować w swój rozwój. Nauka rozszerzonych wersji podstawowych możliwości jakie daje kurs Excel przydaje się w pracy analityka, finansowca, księgowego, a nawet pracownika administracyjnego. Im większa wiedza o Excelu i jego możliwościach, tym większa szansa na późniejszy rozwój w strukturach firmy.

Kurs z Excela

Kursy z pakietu Office mogą odbywać się zarówno zdalnie jak i osobiście. Oprócz możliwości wyboru ogólnego poziomu, istnieje możliwość doszkolenia się w konkretnym zakresie. Na rynku nie brakuje szkoleń z wybranych obszarów, jak np.:

- makra w Excelu
- analiza statystyczna
- analiza danych finansowych
- wprowadzenie do VBA w Excelu
-programowanie VBA w Excelu

Spotkania w całości dotyczą danego zagadnienia i skierowane są do osób, które znają podstawy, ale chcą przyswoić na kursie elementy przydatne w karierze zawodowej. Dawniej znajomość Excela była konieczna jedynie na stanowiskach, na których pracowano na tym programie. Obecnie używa się go codziennie i wiele dużych firm pracuje właśnie na nim. I to nie tylko w formie zestawień czy analiz, ale jako podstawowe narzędzie wymiany dokumentów.. Zatem pogłębianie wiedzy będzie przydatne i z pewnością okaże się pomocne w codziennej pracy.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie programu Microsoft Excel?

Niezależnie od poziomu zaawansowania kursantów, udział w szkoleniu pozwoli na łatwiejsze i szybsze uzupełnienie niezbędnej wiedzy. Jest to również możliwość zadania dodatkowych pytań prowadzącemu. Wybór formy nie wpływa na możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania. Można je sobie również przygotować wcześniej. Forma zdalna nie jest mniej wartościowa czy klarowna niż osobisty udział w szkoleniu. Wybór należy tylko i wyłącznie do osób biorących udział w szkoleniu. Dodatkowo w profesjonalnych firmach, kursy mogą zostać zakończone egzaminem końcowym i oryginalnym certyfikatem Microsoft.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop