Zamknij

Pięć powodów, dla których warto kupić córce drona

10:17, 12.11.2020 | materiały partnera

Drony to bezzałogowe urządzenia latające, które w ostatnich latach zyskują wielką popularność jako nowoczesne hobby. Jednak drony to coś więcej niż trend – to zaawansowana technologia, która dopiero od niedawna jest dostępna dla zwykłych ludzi. Warto, aby Twoja córka (czy też siostra albo bratanica/siostrzenica) również korzystała z rozwoju tej technologii, zanim inni ją wyprzedzą. Nie daj się zwieść stereotypom, według których technologiczne zabawki są tylko dla chłopaków!

Dlaczego warto kupić drona córce?

  • Latanie dronem pomoże jej rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową – to bardzo ważne w okresie rozwoju i przełoży się pozytywnie także na inne aspekty życia: sport i gry zespołowe czy prowadzenie samochodu.
  • Będzie miała okazję poznać podstawy fotografii i produkcji wideo. Nie musimy chyba tłumaczyć, jak istotne są to umiejętności we współczesnym świecie – spójrz tylko na tych wszystkich youtuberów, vlogerów i influencerów.
  • Dzięki dronom Twoja córka będzie miała okazję zarobić swoje pierwsze pieniądze. Być może sam pamiętasz czasy, gdy co sprytniejsi nastolatkowie byli w stanie zarobić niezłe sumki na budowie stron WWW dla osób w średnim wieku, które nie miały o tym pojęcia a chciały zaistnieć w sieci. Tutaj sytuacja jest podobna – po co Twoja córka ma wyprowadzać psa sąsiadów lub pilnować ich dzieci, skoro może zajmować się np. inspekcjami stanu rynien i dachu? Ponadto te umiejętności mogą się przekuć na prawdziwą karierę, kiedy już będzie dorosła.
  • Drony to świetne hobby, które nie tylko przyniesie jej dobrą zabawę, ale także nowe wyzwania.
  • Upewnisz ją, że zarówno ona, jak i inne dziewczyny, również mogą (i powinny!) zajmować się nowoczesnymi technologiami i innymi dziedzinami życia, stereotypowo zarezerwowanymi dla chłopców.

Drony dla dziewczynek

Drony dla dziewczynek są dokładnie takie same, jak te dla chłopaków – tak identyczne, że nie ma między nimi absolutnie żadnego rozróżnienia. Nie daj się wciągnąć w marketingowe pułapki i nie kupuj urządzenia reklamowanego jako „specjalnie dla dziewcząt”. Drony można dostać we wszystkich rozmiarach i kolorach, więc nie warto przepłacać za taką „specjalną wersję”.

Zresztą w wypadku dronów wygląd powinien mieć drugorzędne znaczenie, a zamiast tego należy skupić się na jego funkcjonalnościach.

Kupujemy pierwszy dron dla dziecka

Przede wszystkim szukaj drona, który jest od razu złożony i gotowy do lotu – niektóre modele mają nawet zapasowe elementy w zestawie, ponieważ producenci wiedzą, że pierwsze loty dronem niechybnie skończą się kolizjami i upadkami. Skomplikowane urządzenia, które trzeba poskładać samemu, wywołają jedynie frustrację u osoby początkującej, a źle zamontowane czy przykręcone mogą stanowić niebezpieczeństwo.

Drugą kwestią jest cena drona – na początek oczywiście nie ma sensu porywać się na drogi sprzęt, gdyż – tak jak wspomnieliśmy – jest wysoce prawdopodobne, że ulegnie zniszczeniu. Drogie sprzęty są też zwykle bardziej skomplikowane, mają więcej funkcji i trudniej jest nauczyć się ich obsługi. Powinniśmy jednak trzymać się też z daleka od bardzo tanich sprzętów z promocji w marketach – podejrzanie niska cena zazwyczaj idzie w parze ze słabej jakości urządzeniem.

Gdzie kupić drona dla dziecka?

Decydując się na zakup, warto sprawdzić ofertę profesjonalnego sklepu z dronami takiego jak np. KapitanDron. Kupując tam, możemy mieć pewność, że kupujemy oryginalny, w pełni sprawny sprzęt uznanych marek z pełną gwarancją producenta. Dodatkowo na stronie https://kapitandron.pl możemy sprawdzić pełną ofertę dronów w różnych kategoriach i uzyskać na ich temat szczegółowe informacje.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop