Zamknij

Sublimacja - modne nadruki na koszulki

08:47, 04.12.2019 | materiały partnera

Znudziły Ci się klasyczne t-shirty z rysunkami i napisami? Szukasz czegoś innego, bardziej oryginalnego, a jednocześnie trwałego? Świetnie trafiłeś! Sublimacja w Koszulkowo to jest właśnie to, czego szukasz.

  1. Czym jest sublimacja
  2. Sublimacja modnie i estetycznie
  3. Prezent? Tylko koszulka z sublimacją

Czym jest sublimacja

Warto wiedzieć, że sublimacja to metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych i najczęściej wykorzystuje się ją do nadruków na odzieży oraz na poduszkach. Technika ta służy również do ozdabiania kubków. Zanim wybrana przez Ciebie grafika zostanie wydrukowana na koszulce, trzeba wykonać na specjalnym papierze i przy pomocy profesjonalnej drukarki, cyfrowy wydruk wybranej grafiki. Następnym etapem jest przeniesienie wydrukowanej grafiki na wybraną koszulkę lub bluzę, uszytą z materiału poliestrowego. Pracownik firmy Hurt Koszulkowo robi to, posługując się specjalnymi prasami transferowymi. Proces wykonania nadruku odbywa się dzięki wysokiej temperaturze, która aktywuje barwniki, trwale łącząc je z materiałem poliestrowym. Wciąż myślisz, czym jest drukowanie na materiałach i jaką technologię druku wybrać? Odpowiedź może jest oczywista: sublimację!

Sublimacja modnie i estetycznie

Dzięki nadrukowi sublimacyjnemu zyskasz modne i estetyczne ciuchy, które wzbudzą zazdrość wśród Twoich znajomych. Tą techniką ozdobisz nie tylko koszulki, ale również bluzy, czapeczki, czy leginsy. Możesz być pewien, że dzięki nadrukowi sublimacji, grafika stanie się integralną częścią tkaniny, na której została wydrukowana. Dostajesz gotowy i wysokiej jakości produkt z wielokolorowym nadrukiem. Nie musisz się martwić o to, że podczas procesu technologicznego tkanina zmieni swoje właściwości. Twoja ulubiona bluza lub koszulka wciąż będzie taka sama, a grafika okaże się praktycznie niezniszczalna. Kolory grafiki mogą zostać nieco zachwiane, ale w zamian za to zyskasz super zachwycający efekt w stylu vintage. Warto podkreślić, że samego nadruku nie wyczujesz, dotykając bluzy czy koszulki, na której został sporządzony. Dzięki sublimacji na odzieży możesz mieć dowolne zdjęcie bądź grafikę w najwyższej z możliwej jakości. Jednak największą jakość i pełnię kolorów, uzyskuje się tylko na białej tkaninie, zawierającej 70% poliestru. Przekonaliśmy Cię, że jeśli drukowanie na materiałach to koniecznie wybierz naszą metodę nadruku. Tylko sublimacja spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że to będziesz nosił będzie niepowtarzalne.

Prezent? Tylko koszulka z sublimacją

Szukasz oryginalnego i nietuzinkowego prezentu dla kumpla bądź ukochanej osoby. Bluza lub t-shirt z nadrukiem sublimacyjnym może okazać się idealnym prezentem. Wystarczy, że wybierzesz niepowtarzalną i pasującą do wybranej osoby grafikę. Koszt wytworzenia odzieży metodą sublimacji nie jest wysoki, za to efekt będzie wow!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone