Zamknij

Kobiece i eleganckie sukienki na uroczystości rodzinne

13:01, 27.08.2019 | artykuł sponsorowany

Kiedy słyszymy o sukienkach wizytowych, często przed oczami stają nudne i sztywne modele. Ale wcale takie być nie muszą! Sukienki, które założymy na uroczystość rodzinną, mogą wyrażać naszą osobowość i być kolorowe. Po co warto sięgnąć?

Najczęściej, gdy zbliża się ważne wyjście, otwieramy przepełnioną szafę i zastanawiamy się, czy coś nadaje się na tę okazję. Wybór kreacji to często niemałe wyzwanie. Są takie części garderoby, których nie nosi się bardzo często, ale ich obecność w szafie jest obowiązkowa i zawsze mogą się przydać. Tak właśnie jest z sukienkami wizytowymi.

Nie każda uroczystość jest taka sama!

Uroczystość rodzinna jest rodzinnym świętem, ale nie zawsze oprawa jest równie podniosła. Podczas wyboru stroju trzeba wziąć pod uwagę, czy idziemy na kameralne urodziny w domu, czy na jubileusz organizowany na sali, komunię, czy chrzest. Przy tych uroczystościach, które wiążą się z dużymi i wystawnymi przyjęciami, można pokusić się o coś nieco odważniejszego lub sukienkę koktajlową. Jednak kiedy przyjęcie jest skromniejsze, ubiór też taki powinien być, w przeciwnym razie spojrzenia kierowane w naszą stronę, wcale nie będą pochlebne. Sukienki wizytowe dostępne w Bialcon są na tyle uniwersalne, że bez obaw można je założyć na różne okazje.

Co z długością?

Na pewno na uroczystość rodzinną nie powinno zakładać się mini. Jeśli lubimy krótkie kreacje, to w przypadku rodzinnych spotkań, długość sukienki może kończyć się około 5 cm nad kolanem. Jednak większość kobiet decyduje się na włożenie ubrania do kolan, midi lub maxi. Dostępne w Bialcon sukienki maxi to propozycja dla tych Pań, które chcą wyglądać modnie, a przy tym założyć coś wygodnego i luźnego.

Kolory i dodatki

Szukając stroju na uroczystość rodzinną, trzeba już na wstępie odrzucić jaskrawe i neonowe barwy. Najlepsze będą klasyczne kolory, czyli pastele, granat, czerń, butelkowa zieleń. Można też postawić na coś ze wzorami. Mogą to być kwiaty, grochy, paski. Nie można przy tym zapominać o tym, jak ważne są dodatki. Buty, torebka i biżuteria będą dopełniać całości. Jeśli na sukience jest sporo wzorów i zdobień, lepiej wybrać coś skromnego i delikatnego. Wtedy mniej znaczy więcej. Jednak kiedy sama sukienka jest gładka i czegoś brakuje całej stylizacji, ładnie będą się prezentować bogatsze zestawy biżuterii, które będą kropką nad „i”. Prawidłowe zestawienie sukienki i dodatków daje gwarancję tego, że cały look będzie szykowny i elegancki, a przy tym odpowiedni do założenia na rodzinne przyjęcia.

undefined

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop