Zamknij

Prezenty dla chłopaka - sprawdzone pomysły!

15:02, 17.09.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Zdane prawo jazdy, obrona pracy magisterskiej, imieniny, awans w pracy… okazji do świętowania jest mnóstwo i powinniśmy czerpać z nich jak najwięcej się da. Jeśli nasz chłopak osiąga sukcesy - to czerpmy tą radość wspólnie. Problem może jednak pojawić się, gdy zabraknie nam pomysłu na kreatywny i trafny prezent dla chłopaka, który swoją ciężką pracą zrobił kolejny “krok na przód”.

Jeśli po zmaganiach z testami, godzinami na jezdni i łukiem na placu manewrowym w końcu udało się zdać egzamin Państwowy - gratulujemy. Najprawdopodobniej niedługo czeka go pierwsza wyprawa, ale zanim to nastąpi czas zakupić samochód i ...brylok do klucza. Postaw na wspólne zdjęcie, lub pamiątkę z udanego wyjazdu. Niech pamięta, że teraz droga stoi dla niego otworem. Jeśli nas ukochany to zagorzały harcerz, myśliwy lub fan męskich wypadów do lasów - ucieszy się z przenośnego, grawerowanego noża. To nim skóra drewno na ognisko i zerwie borowika na obiad. W przypadku obchodzonych urodzin wybierzmy obraz na płótnie w kształcie osiągniętego pułapu wiekowego. Umieść tam słowa, frazy, daty, które będą wyjątkowe, śmieszne i upamiętniające minione wspomnienia i lata. Podobny efekt “wow” uzyskasz kupując mu spersonalizowaną gazetę z… jego zdjęciem na okładce. Duży magazyn, który możemy powiesić na ścianie zrobi z naszego mężczyzny prawdziwą gwiazdę show biznesu. Zwłaszcza, jeśli od zawsze skrycie marzył o byciu modelem.

Gdy jednak chcemy zakupić coś drobniejszego i skromniejszego, a nasz ukochany to fan Kinga lub Sapkowskiego, to najlepszym wyborem będzie zakładka do książki. Będzie służyła mu na lata, przypominała o Tobie i co ważniejsze - spełni swoją rolę w sposób niezawodny. Dla pracownika miesiąca, który jeździ do pracy z samego rana, nie bacząc na nie wypitą, poranną kawę świetnie nada się kubek termiczny. Wypije ją w pracy ( i to ciepłą!) lub ogrzeje się podczas czekania na pierwszy autobus. Nic tak nie rozgrzewa jak zapach palonej kawy o poranku!

Dużo więcej przydatnych inspiracji znajdziemy na eprezenty.pl oraz nagrody.pl

(materiał partnera)

Komentarze (1)

Jadzia Jadzia

0 0

już wymyśliłam co swojemu dam. słyszłam jak mówił do swojego przyjaciela że by mogli się wybrać kiedyś do tunelu aerodynamicznego. no to pojedzie ze mną polatać do Leszna. Pomyśli że czytam mu w myślach :P przecież się nie przyznam że podsłuchiwałam 14:05, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone