Zamknij

Kubek z nadrukiem jako fantastyczny upominek dla pracownika

13:27, 27.05.2022 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Pracownicy nie są naszą bliską rodziną, nie mamy żadnego związku z nimi poza tym, że swoją pracę wykonują dla danego przedsiębiorstwa. Jednak miłym gestem ze strony pracodawcy jest, aby w ramach upominku urodzinowego, imieninowego, jubileuszowego czy świątecznego podarować niewielką, niezbyt zobowiązującą, ale nadal ładną, przydatną, praktyczną rzecz. Przykładem takiego prezentu mogą okazać się kubki z nadrukami, napisami. Z jednej strony może to być kubek całkowicie uniwersalny, z innej zaś – spersonalizowany. Wszystko zależy od tego, jak dużą firmę prowadzisz i na jakim etapie znajomości jesteś z pracownikami.

Kubek z nadrukiem – czy to sposób na udany prezent?

Prawie każdy z nas lubi dostawać nawet drobne upominki. Jest to bardzo miłe, niezależnie z której strony pochodzi. Jednak ważne jest, aby dany upominek, choć mały, był estetyczny, ładny, by się podobał. Niezależnie od tego, jaka to jest rzecz, powinna być odpowiednio dopracowana. Pozytywnie odbierane są przedmioty, które nie tylko stoją i doskonale wyglądają, ale mogą być przydatne. Nic więc dziwnego, że spora liczna pracodawców decyduje się na kubek z nadrukiem.

Obecnie na rynku jest sporo różnorodnych kubków do wyboru. Tak naprawdę możemy przebierać nie tylko w kolorach i pojemnościach, ale również w kształtach. Świetnie więc sprawdzają się jako upominki, zwłaszcza, jeśli pracodawca wybierze naprawdę ładny, oryginalny kubek i umieści na nim ciekawy, nawiązujący do firmy nadruk.

Dostępne nadruki, wzory, napisy – jest w czym wybierać

Kubek to jedno z naczyń, które używane jest praktycznie codziennie. Do zaparzenia herbaty, kawy, do wypicia wody, do odmierzenia składników, do podlania kwiatków – kubki są wszechobecne i każdy z nas ma ich dużą ilość w domach, a wydaje się to być niewystarczające.

Planując nadruk na kubku, warto wziąć pod uwagę różnorodne aspekty. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który na co dzień zajmuje się kubkami, naczyniami, gastronomią – z pewnością nie będzie to dla Ciebie trudne. Inaczej jest w sytuacji, kiedy nie masz żadnego związku z naczyniami, a jednak decydujesz się na kubek. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która zajmuje się nie tylko doborem kubków, ich dystrybucją, ale również przygotuje dla Ciebie projekt nadruku od A do Z oraz naniesie do na naczynie.

Kubki z nadrukiem, czyli do czego mogą przydać się jeszcze te przedmioty?

Kubki z napisami, nadrukami to elementy, które fantastycznie radzą sobie jako upominki dla pracowników. Jednak w przypadku prowadzenia kampanii marketingowej, można je wykorzystać jako produkty promocyjne, specjalne gadżety, mające na celu zachęcić do skorzystania z oferty danej firmy. Jest to bardzo dobre zagranie, ponieważ kubek używany codziennie z odpowiednią grafiką, logo firmy odciśnie swoje piętno na użytkowniku, jak i jego otoczeniu. Jeśli masz fundusze i zamiast tradycyjnej reklamy w mediach, chcesz postawić na gadżety reklamowe dla klientów czy kontrahentów, koniecznie postaw na kubki, które są lubiane i szeroko wykorzystywane!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%