Zamknij
REKLAMA
12:52, 10.08.2022
Cięcie blach laserem w niektórych zastosowaniach niemal zupełnie wyparło dziś klasyczne metody obróbki skrawaniem. Nie dzieje się tak bez powodu – laser pozwala ominąć ograniczenia wcześniejszych technologii.
12:07, 04.08.2022
Województwo śląskie to jeden z najsilniej rozwiniętych gospodarczo i demograficznie regionów w Polsce, a także największy zurbanizowany obszar w Europie środkowo-wschodniej. W związku z tym jest to miejsce, w którym odbywa się wiele konferencji wszelkiego typu, m.in. biznesowych. W jaki sposób zorganizować tu event tego typu? Gdzie? W hotelu a może w specjalnym ośrodku szkoleniowym? Podpowiadamy
12:03, 04.08.2022

Wakacje to czas, kiedy rodzice dwoją się i troją, by znaleźć ciekawe atrakcje dla swoich dzieci. Ważne jest, aby rozrywki były nie tylko interesujące i wciągające, ale także wpływały pożywnie na rozwój maluchów i nastolatków. Jednym z lepszych pomysłów na jednodniowy wypad w gronie najbliższych jest wycieczka do parku linowego. Jakie korzyści przynosi ta forma spędzania czasu?

14:57, 03.08.2022
Niezastąpiony podczas transportu i montażu okien wielkoformatowych, manipulator do szkła stał się niezwykle popularnym urządzeniem stosowanym podczas budowy szklanych wieżowców, galerii handlowych, jak i domów jednorodzinnych, w których coraz częściej pojawiają się okna w rozmiarach dużo większych niż standardowe.
09:46, 03.08.2022
Nie da się ukryć, że sezon wakacyjny w pełni. Być może masz już zaplanowany kierunek podróży, a może dopiero to zadanie przed Tobą. Niewątpliwie wygodną opcją będzie wyjazd autem. Nie można wówczas zapomnieć o OC samochodu. Ubezpieczenia Jasło pomogą w załatwieniu tej sprawy!
08:59, 02.08.2022
Studenci i osoby rozpoczynające studia często chcą jednocześnie uczyć się i pracować, tak aby odciążyć rodziców w kwestii finansowej i jednocześnie posiadać własne pieniądze. Przez to nasuwa się pytanie — jak pogodzić studia i pracę? Mimo ogólnego założenia nie jest to wcale aż tak trudne! Sprawdź, jak pogodzić studia i pracę, jednocześnie posiadając trochę wolnego czasu dla siebie.
00:00, 29.07.2022
Kobiety w każdym sezonie mogą wybierać buty, które dostępne są w wielu różnych fasonach, modelach i kolorach. Niektóre panie zwracają uwagę na wygląd, inne z kolei decydują się na obuwie wykonane z określonego materiału. Na co zwrócić uwagę, wybierając np. kozaki za kolano na zimę czy sandały na słupku na lato? Sprawdź nasze porady, aby wybór butów był dla Ciebie zdecydowanie łatwiejszy.
11:29, 26.07.2022
Angielski biznesowy jest dziś absolutną koniecznością, aby robić postępy w karierze. Jak uczyć się angielskiego biznesowego? Dlaczego angielski biznesowy jest ważny?
08:42, 26.07.2022
Kleje do rzęs służą do mocowania sztucznych rzęs, przedłużania rzęs oraz laminatów do rzęs. Laminaty do brwi służą do wypełnienia rzadkich brwi.
08:16, 26.07.2022
Nowoczesny pawilon to rodzaj budynku, który składa się z kilku różnych modułów. Moduły te można przesuwać i łączyć, tworząc różne kształty i rozmiary. Kluczową zaletą modułowej konstrukcji jest to, że zapewnia elastyczność, łatwy transport i niskie koszty konserwacji.
14:10, 25.07.2022
Nadciśnienie tętnicze, arytmia, zapalenie mięśnia sercowego, ale i niezdiagnozowane wady czy niewydolność serca, to wszystko schorzenia, które nieleczone zagrażać mogą naszemu życiu. Serce to organ, od którego zależy wprost proporcjonalnie jakość naszego zdrowia. Jakąkolwiek dolegliwość, która dotknie nasze serce od razu przekłada się na nasze samopoczucie. Część jesteśmy w stanie zaobserwować, część zrzucamy na kanwę spadku kondycji, zasiedzenia, czy przybrania na wadze. Problemów z mięśniem sercowym nie można marginalizować. Kiedy powinna zapalić nam się czerwona lampka ostrzegawcza? Kiedy warto udać się do kardiologa?
10:28, 25.07.2022
Rosnąca popularność outsourcingu IT wynika z szeregu korzyści, jakie daje wydzielenie niektórych obszarów działalności przedsiębiorstwa i powierzenie ich zewnętrznym partnerom. Rozważasz taką opcję? Masz do wyboru m.in. nearshoring lub offshoring. Dowiedz się, z czym wiążą się te modele outsourcingu.
12:12, 20.07.2022
W Polsce określanie dress code’u uroczystości weselnej nadal stanowi rzadkość. Zaproszeni goście mają dużą swobodę w zakresie doboru stylizacji. Kobiety powinny ubrać się elegancko i z klasą – przede wszystkim tak, by nie przyćmić królowej wieczoru. Czy założenie złotej sukienki wiąże się z takim ryzykiem? Nosimy złoto na wesela, czy raczej zostawiamy na sylwestra? Sprawdźmy...
11:14, 20.07.2022
Apartamenty z definicji są wnętrzami luksusowymi. Mieszkanie, od tego, że się je nazwie apartamentem, nie stanie się nagle wygodniejsze, cichsze i nie przeniesie się do lepszej lokalizacji. Ale co dokładnie może być wyznacznikiem apartamentu najwyższej klasy?
08:54, 20.07.2022
UX, czyli User Experience, to doświadczenie użytkownika. Termin ten pojawia się coraz częściej, a działania z niego wynikające decyduje się wprowadzić wiele firm. Aby robić to skutecznie, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie pracowników. Szkolenia UX nadają się do tego celu idealnie. Te najlepsze prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na User Experience i wiedzą, na jakich zasadach się ono opiera.