Zamknij
REKLAMA
15:08, 27.06.2022
Czym jest i dlaczego warto je mieć. Oczko wodne to sztucznie stworzony mały zbiornik wodny. Stanowi on unikalną ozdobę ogrodu, która wraz ze zmianą pór roku będzie różniła się wyglądem.
12:41, 23.06.2022
Wiele przedsiębiorstw zamiast tworzyć wewnętrzne działy prawnicze w swojej firmie, decyduje się na współpracę z kancelarią prawną z zewnątrz. Zobaczmy, na czym to polega i dlaczego jest to dobre rozwiązanie.
08:21, 23.06.2022
Mycie kafelków czy też zwykłego gumoleum nie stwarza zbyt wielu dylematów. Od dawna jednak dużo wątpliwości wywołuje kwestia czyszczenia podłóg z drewna, szczególnie tego naturalnego, ale nie tylko. Na szczęście nie trzeba już szorować ich w pocie czoła na kolanach szczotką, powstał szereg skutecznych technik i detergentów.
08:13, 23.06.2022
CV to skrót od łacińskiego zwrotu curriculum vitae. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ,,przebieg życia'' bądź ,,bieg życia''. W Polsce zwrotem tym określa się życiorys zawodowy, który jest najważniejszym dokumentem aplikacyjnym, niezbędnym do podjęcia nowej pracy. W CV opisuje się swoje wykształcenie, osiągnięcia, kompetencje miękkie i twarde oraz doświadczenie zawodowe. Celem tego dokumentu jest przedstawianie swojej kandydatury na dane stanowisko oraz przekonanie nim przyszłego pracodawcy, że idealnie sprawdzimy się na danym stanowisku.
14:17, 22.06.2022
Najmłodsi bardzo chętnie sięgają po smartfony swoich rodziców. Trudno ich za to winić, skoro otaczający ich ludzie wydają się być przyklejeni do swoich ekranów. Bajki i gry na życzenie sprawiają, że nawet dwulatek łapie za telefon rodziców. Czy całkowite odizolowanie dziecka od technologii ma sens? Kiedy kupić mu pierwszy telefon?
14:57, 14.06.2022
Nerw kulszowy jest strukturą powodującą patologię, o której zapewne nieraz słyszeliście: rwę kulszową. Dolegliwość ta może drastycznie ograniczyć mobilność ciała, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej leczyć jej objawy.
15:31, 06.06.2022
Elektryzujące się włosy to często spotykany problem. Okazuje się, że to zjawisko ma dużo wspólnego z nieprawidłowym sposobem dbania o naszą fryzurę. Tymczasem wystarczy wprowadzić do codziennej rutyny zaledwie kilka zmian, aby zobaczyć ciekawe i przede wszystkim zaskakujące rezultaty. Co zrobić, aby nasze włosy nie elektryzowały się, były prostsze w stylizacji i łatwiejsze w ujarzmieniu? Oto sprawdzone sposoby!
08:15, 03.06.2022
Gdańsk. Miasto Solidarności, stolica województwa pomorskiego z ponad 1000-letnią tradycją, a także jeden z największych portów nad Morzem Bałtyckim. Miejsce, w którym przeszłość miesza się z teraźniejszością w niezwykły sposób, urzekając chyba każdego, kto kiedykolwiek odwiedził to miasto. I choć ma tyle lat, to zachwyca nowoczesnością, otwartością i wciąż kusi kolejne rzesze ludzi, którzy marzą, by zamieszkać właśnie tu! W czym tkwi sekret Gdańska?
15:06, 02.06.2022
Wybierasz letnie neony czy zwiewne boho? Od środy, 1 czerwca, rozpoczynamy letni sezon w Rossmannie. Neonowe farby do włosów i szamponetki koloryzujące, ozdoby do włosów, tatuaże z henny, naklejki na paznokcie czy bransoletki na stopy – to tylko część naszej limitowanej oferty. Nadchodzą wakacje. To czas, żeby wyrazić siebie i podkreślić swój letni look.
14:36, 01.06.2022
Każda Panna Młoda marzy, by dzień jej ślubu był wyjątkowy i magiczny. Każdy szczegół powinien być dopięty na ostatni guzik. Podczas tych wszystkich przygotowań nie można zapomnieć o dekoracji samochodu. Ozdoba na auto ślubne powinna być dobrana do stylu w jakim planujemy cały ślub. Zwróćmy uwagę czy jest to ślub BOHO czy Glamour. Ważny jest też rodzaj auta, każdy model ma inne detale, a samochody zabytkowe same w sobie są dekoracją.
13:23, 01.06.2022
Zapraszamy do pobrania darmowego e-booka dotyczącego różnych aspektów Wspólnej Polityki Rolnej
00:00, 01.06.2022
Sposób zaprezentowania danych osobowych w CV to kwestia, którą pomija wiele osób starających się o nową pracę. W rzeczywistości jednak element ten niekiedy decyduje o pomyślnym przebiegu rekrutacji w podobnym stopniu jak opisane w curriculum vitae umiejętności czy też doświadczenie na danym stanowisku. Jakie personalia są obowiązkowe, a które można pominąć? Jak wygląda wymagana w życiorysie klauzula RODO? Niniejszy artykuł odpowiada na te pytania.
08:18, 31.05.2022
Piktogramy chemiczne to oznaczenia, które występują na wielu produktach. Ich funkcja polega na informowaniu o wszelkich zagrożeniach, które wynikają z użytkowania danego produktu. Niewłaściwe stosowanie wielu z nich mogłoby bowiem doprowadzać do zagrożenia zdrowia lub życia. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się oznaczeniom określanym jako piktogramy chemiczne. Zapraszamy!
13:46, 30.05.2022
Sklepy internetowe to coraz lepszy biznes, ponieważ z roku na rok rośnie zainteresowanie zakupami online. Sprawnie działający e-sklep musi mieć dobrej klasy hosting. To wręcz podstawa dla takiego sklepu. Jaki hosting będzie najlepszy dla takiej witryny?
13:02, 30.05.2022
Zakup okien to spory wydatek, który należy dokładnie przemyśleć. Dzięki temu unikniesz problemów z wyborem tych nieodpowiednich, a przede wszystkim z montażem stolarki. Skup się zatem na zaletach oraz wadach poszczególnych rozwiązań i wybierz te, które spełnią Twoje wszystkie oczekiwania.