Zamknij

To ostatnia taka edycja! W tym miejscu będzie czuć mikołajkowy klimat

09:05, 20.11.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09:21, 20.11.2023

Zielony Festiwal wraca w wielkim stylu w ostatniej, dziesiątej edycji! Tym razem mieszkańcy Włocławka i okolicznych regionów będą mieli okazję odwiedzić Zielony Festiwal X: Mikołajkowy Klimat - Jubileuszowa Edycja!

X edycja "Zielonego Festiwalu" odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2023 roku w sercu Włocławka. Wydarzenie zostanie zlokalizowane w okolicach ul. Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego 25.

Spotkanie pasji i biznesu

Czy kiedykolwiek marzyłeś o miejscu, gdzie ideały łączą się z przyjemnością, a lokalna społeczność ma okazję do integracji i wspólnego świętowania? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość!

Już wkrótce, 24-25 listopada, ulice Włocławka staną się sercem wydarzenia pełnego atrakcji dla mieszkańców i przedsiębiorców. To wszystko za sprawą jubileuszowej, dziesiątej edycji Zielonego Festiwalu o magicznym "Mikołajkowym Klimacie"

Zielony Festiwal X: Mikołajkowy Klimat- Jubileuszowa Edycja!

To prawdziwe święto dla każdego mieszkańca Włocławka. Wyobraź sobie miejsce, gdzie Twoje dzieci bawią się pod okiem animatorów, korzystają z darmowej waty cukrowej, popcornu i dmuchańców, a Ty masz okazję spróbować lokalnych przysmaków czy zakupić rękodzieło od miejscowych twórców. Pokazy, gry, konkursy - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie i Twoją rodzinę.

A wszystko to w sercu Włocławka, przy ul. Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego 25. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź oficjalny fanpage wydarzenia i zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Szansa na rozwój i nawiązanie cennych kontaktów

Jeśli prowadzisz własny biznes, Zielony Festiwal X: Mikołajkowy Klimat - Jubileuszowa Edycja! jest idealnym miejscem, by się zaprezentować. To nie tylko okazja do promocji, ale przede wszystkim szansa na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i patriotycznych.

Wymiana doświadczeń, rozmowy z innymi przedsiębiorcami, producentami, wytwórcami i możliwość skrócenia łańcucha dostaw oraz pokazania mieszkańcom, na czym polega Twój biznes i miłość do Polski. Brzmi interesująco? Zgłoś się już teraz i dołącz do grona wystawców! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz TUTAJ

Inwestycja w przyszłość Włocławka

Zielony Festiwal X: Mikołajkowy Klimat - Jubileuszowa Edycja! to nie tylko chwilowe wydarzenie. To inwestycja w przyszłość naszego miasta, w rozwój lokalnej gospodarki, integrację społeczności i miłość do ojczyzny. Włocławek otwiera przed Tobą nowe możliwości, a wszystko to dzięki projektowi „WŁOCŁAWEK – MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI”, wspieranemu przez Program Rozwój Lokalny.

Nie czekaj! Zaznacz w kalendarzu daty 24-25 listopada. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem, przedsiębiorcą czy po prostu chcesz spędzić miło czas podczas X edycji Zielonego Festiwalu, to jest miejsce, w którym musisz się znaleźć. 

„Zielony Festiwal” realizowany jest w ramach projektu o nazwie „WŁOCŁAWEK – MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam”, finansowanego w ramach Programu Rozwój Lokalny ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz budżetu państwa."

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%