Zamknij

Myjnie Christ Wash Systems – dystrybucja i serwis w Polsce

09:47, 14.03.2023 . Aktualizacja: 09:48, 14.03.2023

Wydajna i kompleksowo czyszcząca myjnia usytuowana w dogodnym miejscu jest niemal gwarancją sukcesu biznesowego. W artykule przedstawiamy wpływ jakości oferowanych rozwiązań na rentowność przedsięwzięcia oraz prezentujemy produkty renomowanej niemieckiej marki Christ Wash Systems, które dostarczane są przez polskiego dystrybutora – firmę Corrimex. Oto krótki przegląd oferowanych rodzajów myjni i związanych z nimi możliwości inwestycji.

Myjnie na każde potrzeby – Christ Wash Systems

W sprawnie działającej firmie nie można ryzykować przestojów maszyn myjących ani niskiej jakości świadczonych usług – kluczowe jest bowiem utrzymanie stałego zadowolenia Klienta  oraz jego powrotu do danego punktu. Dlatego decydując się na budowę myjni, należy wybierać producentów o ugruntowanej pozycji na rynku światowym. Jednym z nich jest bez wątpienia niemiecka firma Christ Wash Systems, jej doświadczenie w projektowaniu myjni sięga bowiem roku 1963. Od tego czasu wprowadza ona na rynek coraz nowocześniejsze rozwiązania i rozmaite rodzaje myjni odpowiadające różnym potrzebom i gustom Klientów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze rodzaje myjni w ofercie Christ Wash Systems. Więcej na: https://www.corrimex.pl/myjnie/

Myjnie portalowe – niewielkie wymiary i duża skuteczność

Myjnia portalowa składa się z tzw. bramy wyposażonej w dysze, szczotki, dozowniki preparatów czyszczących oraz suszarki, które wraz z całą konstrukcją przesuwają się wzdłuż auta, zapewniając kompleksowe czyszczenie i konserwację karoserii w krótkim czasie. Kompaktowe rozmiary tej myjni nie zmieniają faktu, że jest to bardzo wydajne i skuteczne rozwiązanie, które będzie udanym indywidualnym przedsięwzięciem, jak i dodatkiem do stacji paliw lub warsztatu. 

Myjnie tunelowe – bezkompromisowa wydajność

Myjnie tunelowe składają się z kilku modułów, które można z łatwością modyfikować i rozbudowywać. Wjeżdżające do takiej myjni auto przesuwane jest na szynach przez tunel pełen szczotek i innego osprzętu myjącego (w zależności od rodzajów i ilości poszczególnych modułów). To idealny rodzaj myjni w miejscach, gdzie panuje duży ruch, zapewniają one bowiem maksymalną efektywność mycia i najwyższą przepustowość.

Myjnie samoobsługowe – wygoda i oszczędność

To zyskujący coraz szersze grono zwolenników typ myjni, który nie wymaga zatrudniania obsługi ani znaczącego zaangażowania w inwestycję. Potocznie nazywane myjnie bezdotykowe dzielą się na:

  • myjnie kontenerowe – ich głównym wyróżnikiem jest kontener przydatny do celów biurowych lub magazynowych, obsługujący do 6 stanowisk myjących.
  • myjnie modułowe – tworzy je podstawowy moduł zaopatrujący do 3 stanowisk, który można rozbudowywać o kolejny obsługujący wielokrotność tej liczby wraz z rozwojem działalności. 

W obu tych wariantach to klient myjni jest jednocześnie osobą odpowiedzialną za umycie swojego pojazdu.

Myjnie specjalistyczne – unikalne rozwiązania

Pojazdy o dużych gabarytach, jak ciężarówki, tramwaje i autobusy wymagają niestandardowego podejścia w czyszczeniu, dlatego myjnie specjalistyczne poza większymi rozmiarami będą posiadać dodatkowy zestaw szczotek, by móc skutecznie wyczyścić pojazd o niestandardowych wymiarach.

Corrimex – polski dystrybutor produktów Christ Wash Systems

Wszystkie wymienione rodzaje myjni produkowane przez uznanego producenta Christ Wash Systems są dostępne w naszym kraju dzięki partnerowi marki – firmie Corrimex. To uznane w branży przedsiębiorstwo od ponad 30 lat instaluje i zaopatruje, coraz bardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii myjni automatycznych i samoobsługowych, a także stacji paliw. Poza powyższym firma oferuje specjalistyczne doradztwo i wsparcie w kwestii budowy, montażu wyposażenia i uruchomienia myjni, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Zaangażowanie i sukcesy firmy potwierdzają regularnie otrzymywane nagrody, np.: Diament Miesięcznika Forbes (2022), nagroda Gazele Biznesu (2015), Złoty Oktan Izby Paliw Płynnych (2018).

Współpracuj z liderami w branży!

Inwestycja w myjnie, choć może być wyzwaniem, będzie nieporównywalnie łatwiejsza, jeśli zdamy się na wsparcie ekspertów – firmy Corrimex. Dlatego, jeśli chcemy używać najlepszego wyposażenia Christ Wash Systems i uzyskać dobry start w nowym biznesie, to warto skontaktować się z przedstawicielem Corrimex, który przedstawi Ci najdogodniejsze możliwości i rozwiązania!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%