Zamknij

Do czego służą druki samokopiujące?

14:19, 28.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:19, 28.11.2022

Bloczki samokopiujące są świetnym sposobem na wydrukowanie więcej, niż jednej kopii za jednym razem, a do tego te wygodne akcesoria mogą być używane do użytku osobistego lub biznesowego.

Zastosowanie druków samokopiujących

Druki samokopiujące to bloczki, które służą do tworzenia kopii, a to wszystko bez udziału drukarki. Wydruki samokopiujące są najtańszymi, najbardziej elastycznymi i najczęściej produkowanymi rozwiązaniem, ponieważ mogą być szybko produkowane masowo. Istnieją dwa główne rodzaje druków samokopiujących: kserograficzne i cyfrowe. Wydruki samokopiujące to ekonomiczny sposób na tworzenie wielokrotności dokumentów firmowych.

Jak wygląda standardowy druk samokopiujący?

Każdy formularz samo kopii wygląda inaczej, ale istnieje standardowy mechanizm wydruku. Formularze samokopiujące są zazwyczaj drukowane na arkuszu, który jest bezpośrednio wyprowadzany przez drukarkę lub kopiarkę. Pojedynczy arkusz papieru jest wyciągany z podajnika kartek i podawany do drukarki, gdzie jest drukowany na obu stronach. Niektóre drukarki mają metalowe płyty w nich, które będą automatycznie rozcinać kopie z elektrycznym ostrzem, jak są one drukowane na. Standardowy druk samokopiujący ma około dwóch cali szerokości, dwóch cali długości. Standardowa szerokość obramowania to 1/2 cala po lewej i prawej stronie oraz 1/8 cala na górze i na dole.

Produkcja druków samokopiujących

Tworzenie wydruków samokopiujących jest łatwe dzięki skorzystaniu z oferty drukarni internetowej. Wtedy zyskasz dokładnie taki formularz czy bloczek, jakiego potrzebujesz w swojej firmie bądź w domu. W takich profesjonalnych firmach istnieje możliwość zmniejszenia lub powiększenia obrazu, a to wszystko przy zachowaniu maksymalnej  wydajności. To wszystko skutecznie pomaga zaoszczędzić na kosztach druku. 

Zaletą druków samokopiujących

Formularze samokopiujące to najłatwiejszy, najszybszy i najbardziej efektywny sposób realizacji codziennych zadań z wykorzystaniem papieru. Papier samokopiujący ma syntetyczną powierzchnię, która zapewnia czyste i wyraźne kopie, gdy kopiujesz po obu stronach kartki. Pomaga to również wyeliminować zacięcia papieru. Można kopiować po obu stronach arkusza, a następnie rozerwać lub wyciąć go nożyczkami, aby użyć go jako formularza samokopiującego. Papier samokopiujący jest idealny do codziennych zadań, takich jak tworzenie faktur, rachunków i innych dokumentów, które wymagają wielu kopii tego samego dokumentu. Dzięki temu zyskasz kopię, którą przekażesz klientom, zachowasz do archiwum bądź wykorzystasz w innym celu.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%