Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/19/0795Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż, spawanie kontenerów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia spawalnicze MAG 135
      Wymagania pożądane
      • zasadnicze zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ilona Pieczka
        Numer telefonu: 525590814
        E-mail: ibauza@pup.tuchola.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        prace ślusarskie, montaż wyrobów, obsługa maszyn do obróbki metalu, prace spawalnicze
        StPr/19/0814
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        sortowanie tarcicy, płyt pilśniowych, wiórowych, sklejki wg. norm, kompletowanie i dobieranie elementów wchodzących w skład wyrobu lub zestawu, podział materiałów drezwnych na klasy jakości
        StPr/19/6083
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        uczestnictwo w rozprawach administracyjnych, wezwaniach, kontrolach budowy, utrzymanie obiektów budowlanych i w oględzinach, rejestracja pism, rozpoznawanie problemów inwestorów oraz ich rozwiązywanie
        StPr/19/0809
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        wszelkie prace stolarskie, doświadczenie - schody, zabudowy, meble, drzwi
        StPr/19/0807

        - wykonywanie napraw i remontów; - kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - sprawdzanie urządzeń automatyki kontrolo-pomiarowej - wykonywanie prac zlecon
        StPr/19/0805
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Obsługa klientów i dostawców
        StPr/19/0806
        data rozpoczęcia pracy od 20.11.2019

        Sprzedaż bizuterii
        StPr/19/1851
        data rozpoczęcia pracy od 18.11.2019
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        montaż, spawanie kontenerów
        StPr/19/0795
        data rozpoczęcia pracy od 12.11.2019
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        prace ślusarskie i spawalnicze
        StPr/19/0798

        Wyrabianie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, prace porządkowe.
        StPr/19/1037