Zamknij

Sprzedawca w stacji paliw/magazynier

Nr oferty: StPr/24/0225Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Budowlana 2, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa stacji paliw, przyjmowanie towarów, sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "OLPAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Budowlana 2, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 604 144 921
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      praca na stanowisku sprzedawcy
      StPr/24/0248
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      prace porządkowo - gospodarcze na terenie zakładu pracy
      StPr/24/0249
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024

      prace ślusarskie, prace na stanowisku spawacza
      StPr/24/0246
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024

      praca laboratoryjna, przygotowywanie i wykonywanie posiewów
      StPr/24/0244
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 600 do 5 500 PLN

      naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/24/0230
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024

      obsługa stacji paliw, przyjmowanie towarów, sprzedaż
      StPr/24/0225

      praca w charakterze nauczyciela j.polskiego
      StPr/24/0186
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Prowadzenie zajęć z dziećmi w ramach wczesnego wspomagania rozwoju zgodnie z diagnozą, prowadzenie dokumentacji
      StPr/24/0188
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 736,2 PLN

      wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych.
      StPr/24/0180
      data rozpoczęcia pracy od 11.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      wykonywanie prostych i rutynowych prac na różnych etapach budowy albo rozbiórki. Noszenie cegieł i zaprawy murarskiej, stawianie rusztowań, kopanie i wypełnianie dołów, przewożenie materiałów itd
      StPr/24/0181