Zamknij

WYPADEK na NAPOLEONCE zderzenie dwóch aut ZDJĘCIA

21:08, 27.05.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Kolejna niebezpieczna sytuacja na tzw. "napoleonce"... Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło dzisiaj (27 maja) tuż za wjazdem do Wymysłowa – od strony Tucholi.

Osobowy renault jechał od strony Tucholi, ciężarówka w przeciwnym kierunku. Prawdopodobnie duży samochód wyjeżdżał z posesji. Na miejscu zdarzenia dowiedzieliśmy się, że kierowca osobówki został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Według relacji był przytomny.

Więcej o tym wypadku napiszemy w najnowszym "Tygodniku Tucholskim".

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

wiackiwiacki

2 0

Na Napoleonce przynajmniej na odcinku Gołąbek- Zalesie pojawiły się linie wzdłuż krawędzi jezdni. Moim zdanie znacznie poprawiajace bezpieczeństwo na tej wąskiej niebezpiecznej drodze. O ile pamietam na łamach Tygodnika, po otwarciu tego odcinka po remoncie "unijnym" pojawiły sie prośby, by te jezdnie w ten sposób oznaczyć. Wtedy P. Poturalski tłumaczył, ze droga jest zbyt wąska (niebezpieczna?), by w ten sposób bezpieczeństwo na niej poprawić. Podobno absolutnie zabraniały tego obowiązujace przepisy. Mam wobec tego pytania: 1)przepisy sie zmieniły? 2)Obecne oznaczenia są nielegalne i kto je namalował popełnił wykroczenie? 3) Ktoś zwyczajnie łgał? 09:01, 28.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone