Zamknij

WYPADEK na NAPOLEONCE zderzenie dwóch aut ZDJĘCIA

21:08, 27.05.2019 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Kolejna niebezpieczna sytuacja na tzw. "napoleonce"... Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło dzisiaj (27 maja) tuż za wjazdem do Wymysłowa – od strony Tucholi.

Osobowy renault jechał od strony Tucholi, ciężarówka w przeciwnym kierunku. Prawdopodobnie duży samochód wyjeżdżał z posesji. Na miejscu zdarzenia dowiedzieliśmy się, że kierowca osobówki został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Według relacji był przytomny.

Więcej o tym wypadku napiszemy w najnowszym "Tygodniku Tucholskim".

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wiackiwiacki

2 0

Na Napoleonce przynajmniej na odcinku Gołąbek- Zalesie pojawiły się linie wzdłuż krawędzi jezdni. Moim zdanie znacznie poprawiajace bezpieczeństwo na tej wąskiej niebezpiecznej drodze. O ile pamietam na łamach Tygodnika, po otwarciu tego odcinka po remoncie "unijnym" pojawiły sie prośby, by te jezdnie w ten sposób oznaczyć. Wtedy P. Poturalski tłumaczył, ze droga jest zbyt wąska (niebezpieczna?), by w ten sposób bezpieczeństwo na niej poprawić. Podobno absolutnie zabraniały tego obowiązujace przepisy. Mam wobec tego pytania: 1)przepisy sie zmieniły? 2)Obecne oznaczenia są nielegalne i kto je namalował popełnił wykroczenie? 3) Ktoś zwyczajnie łgał? 09:01, 28.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz