Zamknij
REKLAMA
09:54, 16.09.2021
Przemysł charakteryzuje się dużym zapotrzebowaniem na wodę o określonych parametrach. Aby usunąć zanieczyszczenia, firmy inwestują w nowoczesne technologie oczyszczania i uzdatniania wody. Przykładem może być ultrafiltracja, która opiera się na wykorzystaniu membran w procesie filtracji.
15:07, 15.09.2021
Coraz więcej osób jest tak pochłoniętych pracą zawodową, że często nie mają czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków. Goniąc za pieniądzem przygotowujemy mało wartościowe posiłki w pośpiechu konsumowane w przerwie kawowej. Poza tym nie każdy ma zdolności kulinarne i nie przepada za samodzielnym gotowaniem, które zresztą zajmuje sporo czasu. Z drugiej strony nieustannie poszukujemy skutecznego sposobu na odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy organizmowi wartościowych składników odżywczych.
08:18, 15.09.2021
Obecnie są ogromne możliwości co do tego, aby mieszkać, studiować, pracować, a nawet założyć własną firmę za granicą. Kiedy mieszkasz w innym kraju, niż twoi krewni lub partnerzy biznesowi, możesz mieć potrzebę skorzystania z usługi przelewów międzynarodowych. Wraz z postępem technologii, metody przekazów pieniężnych są coraz lepsze i pomagają zaoszczędzić czas i wysiłek, przez co stają się dostępne dla prawie każdego, kto ma dostęp do Internetu.
13:00, 14.09.2021
Wynagrodzenie postojowe jest wypłacane pracownikowi w sytuacji, gdy nie wykonuje on swojej pracy z przyczyn niezależnych od niego. Zasady jego wypłacania są szczegółowo opisane w kodeksie pracy. Jednakże przepisy są dość zawiłe i wiele osób ma problem z ich poprawną interpretacją.
12:09, 14.09.2021
Dzięki zakupowi naprawdę efektownej sukni można spokojnie skorzystać z tego, co idealne. Sukienka biała, szara lub kremowa pięknie się prezentuje. Dekolty są eleganckie, efektowne i ponadczasowe. Jest to coś, co warto podziwiać. Niejedna panna młoda zamierza wybrać efektowną rzecz i spokojnie z niej korzystać.
1
08:35, 14.09.2021
Konkurencja na rynku zmusza zarówno lokalne jak i globalne firmy do walki o klientów. Sama rywalizacja cenowa dzisiaj nie wystarczy, klient musi czuć, że dany sklep jest wdzięczny za to, że robisz w nim zakupy. Zdobywanie i utrzymywanie klientów mają zapewnić programy lojalnościowe pod postacią kart klienta. Obecnie takie karty dostępne są w aplikacjach, które dają dodatkowe funkcje. W tym artykule sprawdzimy jakie najczęściej funkcje można spotkać w aplikacjach popularnych marek sklepowych.
08:01, 14.09.2021
Pandemia koronawirusa wpłynęła na rynek pracy, a kryzys dosięgnął niemal każdej branży. Wyjątkiem jest IT – pomimo trudnej sytuacji specjaliści nie mogą narzekać na brak intratnych ofert. Co więcej, na wielu stanowiskach znacznie wzrosły stawki, a zapotrzebowanie na konkretne profesje przewyższa podaż. Pandemia wpłynęła również na większą popularnością zdalnego trybu pracy, który świetnie sprawdził się w branży IT.
08:02, 13.09.2021
Dlaczego warto skorzystać z naszego TIM Cateringu dietetycznego z dostawą? Jesteśmy najtańszym w Polsce cateringiem dietetycznym. Posiłki są starannie przygotowane przez profesjonalny zespół i wybitnych kucharzy.
10:17, 11.09.2021
Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia AC? Zatem koniecznie weź pod uwagę 5 naszych porad, dzięki którym podejmowanie decyzji stanie się znacznie łatwiejsze i szybsze.
12:20, 09.09.2021
PPC, czyli Pay Per Click, to forma rozliczania reklam internetowych. Wybierając ten model, jako reklamodawca będziesz płacić nie za samo emitowanie reklamy w sieci czy wyświetlanie jej przez użytkownika, ale za rzeczywistą interakcję z odbiorcą. Inaczej rzecz ujmując – dopiero gdy użytkownik zareaguje na dany komunikat i kliknie reklamę, Ty dostaniesz pieniądze. Brzmi sprawiedliwie? I takie właśnie jest, choć zdarzają się sytuacje, kiedy model PPC nie jest najkorzystniejszy. Sprawdź, jakie są zalety modelu PPC, a kiedy lepiej 2 razy przemyśleć jego wdrożenie.
14:26, 07.09.2021
Stosowanie nowoczesnych technologii stało się w ostatnich kilku latach popularne także w rolnictwie. Coraz większą wagę przykłada się do tego, aby prace wykonywane w polu przebiegały nie tylko szybko i sprawnie, ale także precyzyjnie.
12:19, 06.09.2021
W tym roku powstał nowy odłam popularnego portalu zakupowego Allegro. Został nazwany Allegro dla biznesu. Specjalna platforma umożliwia robienie zakupów oraz sprzedawanie w o wiele łatwiejszy i korzystniejszy sposób. Allegro biznes to dziesiątki milionów ofert, które posiadają ceny netto i są wystawiane przez setki tysięcy sprzedawców. To zdecydowanie największa oferta business-to-business, jaka powstała na polskim rynku. Allegro Biznes umożliwia także bardzo elastyczne metody opłacania zakupów - kupujący ma nawet i dwa miesiące, aby uiścić opłatę za zamówienie, zaś sprzedający otrzymuje pieniądze natychmiast.
10:21, 03.09.2021
Postęp technologiczny i nieustanny rozwój spowodowały, że tryb życia człowieka uległ dużej zmianie. Jeszcze nie tak dawno temu to co robimy na komputerach robiliśmy na przysłowiowej kartce papieru, zamiast grać na telefonie graliśmy na boisku, a zamiast wieczornego filmu decydowaliśmy się na dobrą książkę. Często nie ustępujemy sprzętów elektronicznych na krok, a wyjście z domu bez swojego smartfonu graniczy z cudem. W ciągu dnia dociera do nas wiele bodźców, które sprawiają, że nasze zmysły są coraz bardziej obciążone. Z drugiej strony, taki rozwój dał nam wiele możliwości i nowych perspektyw. Z pewnością jest to ogromna korzyść dla wielu dziedzin życia, jednak nie możemy zapominać o naszym zdrowiu, które powinno być na pierwszym miejscu. Niektórzy z nas wykonują taką pracę, która determinuje ich do tego, że spędzają bardzo dużo czasu przed wyświetlaczem komputera, jednak duża część z nas robi to również w czasie wolnym. Zmysłem, który cierpi na tym najbardziej jest nasz wzrok. Sprawdź, czy prawidłowo o niego dbasz, aby móc cieszyć się nim na długie lata.
10:12, 03.09.2021
Wakacje właśnie dobiegły końca i nadszedł czas na powrót do szkoły. Jak to bywa na początku września, trudno nam przestawić się na normalny tryb funkcjonowania. Za oknem wciąż świeci pełne słońce, a temperatury nie ustępują. Nic więc dziwnego, że wszystko co nie jest związane z nauką, jest w naszych oczach ciekawsze. Z drugiej strony dla wielu z nas okres ten to możliwość spotkania kolegów z klasy, których nie widzieliśmy przez całe wakacje. Rozmowy o wakacjach, ciekawych przygodach i nowych znajomych to główne zajęcie podczas przerw między lekcjami. Przychodzi jednak czas, gdy ponownie przyzwyczajamy się do uczęszczania do szkoły, a emocje opadają. I to jest najwyższy czas na rozpoczęcie regularnej nauki. Większość z nas zostawia to na ostatnią chwilę, żyjąc od sprawdzianu do sprawdzianu. Często uczymy się na pamięć, nie rozumiejąc istoty jakiegoś tematu. Warto więc, już teraz zastanowić się nad takimi rozwiązaniami, które pozwolą nam uczyć się regularnie i zapamiętywać zdobytą wiedzę na dłużej.
12:35, 30.08.2021
Czy konopie lecznicze mogą zrewolucjonizować medycynę? Czy konopne kuracje naprawdę są tak skuteczne i wszechstronne, jak głoszą ich zwolennicy? Sprawdźmy!