Zamknij
REKLAMA
15:59, 27.05.2022
Wybuch pandemii wywrócił nasze życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Aby nauczyć się funkcjonować w zmienionej rzeczywistości trzeba było na nowo zdefiniować wiele obowiązujących do tej pory reguł. Wydarzenia ostatnich kilkunastu miesięcy przyczyniły się przede wszystkim do ogromnego wzrostu popularności wydarzeń zdalnych. Jedną z najpopularniejszych form wirtualnych eventów są webinary. Tradycyjnie były organizowane w celach edukacyjnych, obecnie coraz częściej służą jednak celom marketingowym.
14:33, 27.05.2022
Nie wszyscy są fanami białych ścian w sypialni. Często biel kojarzona jest błędnie z nudą, a z kolei całe wnętrze wydaje się być bardzo surowe. Mimo wszystko biel w ostatnim czasie staje się pomału modna. Mamy dość kolorów i pragniemy wreszcie odpoczynku. Biały kolor na pewno uspokaja, optycznie powiększa każde pomieszczenie, a razem z kolorowymi dodatkami może stworzyć bardzo ładne i ciekawe wnętrze. Jak biel wpływa na nasz sen oraz jak urządzić sypialnię, by przyjemnie się w niej przebywało, a także i spało?
13:27, 27.05.2022
Pracownicy nie są naszą bliską rodziną, nie mamy żadnego związku z nimi poza tym, że swoją pracę wykonują dla danego przedsiębiorstwa. Jednak miłym gestem ze strony pracodawcy jest, aby w ramach upominku urodzinowego, imieninowego, jubileuszowego czy świątecznego podarować niewielką, niezbyt zobowiązującą, ale nadal ładną, przydatną, praktyczną rzecz. Przykładem takiego prezentu mogą okazać się kubki z nadrukami, napisami. Z jednej strony może to być kubek całkowicie uniwersalny, z innej zaś – spersonalizowany. Wszystko zależy od tego, jak dużą firmę prowadzisz i na jakim etapie znajomości jesteś z pracownikami.
13:17, 27.05.2022
W dzisiejszym społeczeństwie coraz powszechniejsze staje się używanie odzieży ochronnej. Ludzie zdają sobie sprawę, jak ważne jest noszenie tych produktów, zwłaszcza gdy pracują z niebezpiecznymi materiałami lub chemikaliami.
13:13, 27.05.2022
Choć ten aspekt wydawać się może wielu osobom prozaicznym, wygląd dziecka podczas jego chrztu jest bardzo istotny. Cała uwaga zaproszonych w tym dniu gości skupiona jest na Waszym dziecku. Chrzest Święty jest bardzo ważnym wydarzeniem duchowym, które jest istotne nie tyle dla tej małej osóbki, ale przede wszystkim dla rodziców pociechy. Aby wszystko się doskonale udało, warto poświęcić nieco czasu na znalezienie idealnego ubrania dla swojego dziecka.
REKLAMA
13:01, 27.05.2022
Panele fotowoltaiczne to rodzaj ogniwa słonecznego, które zamienia światło na prąd stały. Są one najczęściej stosowane w systemach energii słonecznej do przekształcania światła słonecznego w energię elektryczną do użytku w budynkach lub do przesyłania energii elektrycznej z powrotem do sieci elektrycznej.
12:44, 27.05.2022
Po ogromnej fali podwyżek dotyczących kredytów złotówkowych oraz dyskusji wokół trudnej sytuacji tychże kredytobiorców w związku z inflacją, która dotknęła ich podwójnie – przyszedł czas na Frankowiczów. Mimo tego, iż dyskusje na temat trudnej sytuacji Frankowiczów oscylowały wokół inflacji, jako takiej w połączeniu z podwyżkami towarów i usług, to niestety i w tym przypadku możemy zacząć martwić się o bezpośredni wpływ inflacji na wzrost rat kredytu. Według zapowiedzi Szwajcarskiego Banku Narodowego, wzrastająca inflacja będzie wiązała się z zaostrzeniem polityki monetarnej.
08:21, 27.05.2022
Jesteś handlowcem i szukasz szkolenia sprzedażowego? Zbliża się remont Twojego domu lub mieszkania? Zastanawiasz się czy postawić na kamień naturalny lub spieki kwarcowe? Potrzebujesz autorskiej ceramiki lub suszonych kwiatów? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania i pomóc w wyborze sprawdzonych i doświadczonych firm o zasięgu ogólnopolskim. Zapraszamy do przeczytania artykułu!
14:51, 26.05.2022
Chcesz mieszkać nad morzem, ale myślisz, że to niemożliwe? Plan wygląda na całkiem dobry. Nadmorskie powietrze rewelacyjnie wpływa na nasze zdrowie. Urokliwe widoki skłaniają do długich spacerów. Ludzie mieszkający nad morzem są uznawani za spokojniejszych, bardziej pozytywnie nastawionych i ogólnie zadowolonych z życia. Tylko dlaczego każda oferta działki nad morzem, którą oglądasz, szybko okazuje się nieaktualna?
08:08, 26.05.2022
Praca z dziećmi do lat trzech stawia przed opiekunami wiele wyzwań, ale są też wymagania formalne, które spełnić musi każdy opiekun. Jednym z nich są posiadane kwalifikacje. Można je zdobyć podczas kursu.
REKLAMA
14:13, 25.05.2022
Już w sierpniu bieżącego roku w życie mają wejść nowe przepisy dotyczące urlopów rodzicielskich i innych uprawnień związanych z posiadaniem dzieci. Zobaczmy, co ma się zmienić.
14:09, 25.05.2022
Transport delikatnych przedmiotów nie należy do zadań łatwych. Wiele osób wzbrania się przed przenoszeniem cennych, ale kruchych rzeczy, bo po prostu nie chcą ich stracić. Spora część z nas chętnie sprzedałaby dany przedmiot, ale nie chce brać na siebie odpowiedzialności za jego bezpieczną przesyłkę do nowego właściciela. Masz do przewiezienia delikatny przedmiot, a może zastanawiasz się czy możesz bezpiecznie wysłać go paczką? Chcesz by dotarł do miejsca docelowego w całości, bez uszkodzeń, uszczerbków? Zastanawiasz się jak go spakować i jak pomóc mu przejść cało przez transport? Dziś podpowiemy Ci jak to zrobić.
14:00, 25.05.2022
Ból zęba to jedna z tych rzeczy, których za wszelką cenę chcielibyśmy uniknąć. Ból zęba często rozwija się powoli, najpierw odczuwamy podwyższoną wrażliwość na ciepłe i zimne pokarmy, podczas gryzienia i życia, z czasem dolegliwości się pogłębiają. Już mały ból zęba jest dla nas znakiem by umówić się w porę do stomatologa. Niestety, zdarza się, że ból zęba spada na nas nagle i to w najmniej odpowiednich godzinach np. późno w nocy. Co robić w takiej sytuacji? Gdzie szukać pomocy, albo jak przetrwać do rana?
13:54, 25.05.2022
Wiele osób uważa, że szmery czy niezbyt wyraźny obraz podczas wydarzenia online nie jest czymś złym. W rzeczywistości jednak, słaba jakość live streaming może przeszkodzić w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki. Oto kilka wskazówek jak można podnieść jakość organizowanego wydarzenia online.
13:40, 25.05.2022
Czy masz wrażenie, że masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz, na czym się skupić? Warto poświęcić czas na znalezienie swojego stylu zanim zaczniesz wydawać pieniądze na swoje wnętrza.
REKLAMA