Zamknij

Tucholska komenda wzbogaciła się o nowy radiowóz do przewozu psich funkcjonariuszy

15:07, 03.03.2023 . Aktualizacja: 15:16, 03.03.2023
Skomentuj Dzięki nowemu nabytkowi służba tucholskich przewodników i ich czworonogów jest bardziej efektywna. Dzięki nowemu nabytkowi służba tucholskich przewodników i ich czworonogów jest bardziej efektywna.

Wspomniane auto to VW Transporter T-6 przystosowany do przewozu czterech funkcjonariuszy oraz dwóch psów służbowych. Auto w terenie sprawdza się znakomicie.

Komenda Powiatowa Policji w Tucholi otrzymała nowy radiowóz służący do przewozu policyjnych psów. Uroczyste przekazanie pojazdu nastąpiło 22 lutego w Toruniu, a jego zakup został w pełni sfinansowany ze środków Komendy Głównej Policji.

Miejscowi przewodnicy i ich pupile podróżują teraz pojazdem marki VW Transporter T-6, którym jednocześnie może podróżować czterech funkcjonariuszy oraz dwa psy służbowe. Jak przyznają policjanci auto w terenie sprawdza się znakomicie.

- Posiada bogate wyposażenie i jest znakomicie przystosowane do przewozu czworonogów. Widać, że rozwiązania techniczne zastosowane w tym pojeździe zostały precyzyjnie przemyślane - mówi Łukasz Tomaszewski, oficer prasowy KPP w Tucholi.

- Nasze zdanie podzielają również Hill i Ax, policyjne psy służbowe, które chętnie podróżują nowym radiowozem. Dzięki nowemu nabytkowi służba tucholskich przewodników i ich czworonogów jest bardziej efektywna, co niewątpliwie przekłada się na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu tucholskiego - dodaje policjant.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

ChrisChris

0 0

Hello,

We are interested in booking an ad banner space on tygodnik.pl for a 1 year period.

We are a Google Premier Partner and we connected top 50 ad networks, SSPs, and DSPs to achieve the highest results.

We work with over 300 publishers in the EU.

How can I get information on advertising on your website? 07:24, 09.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%