Fotorelacje

Zamknij
17:12, 06.01.2026

Tradycyjny pochód 6 stycznia (wtorek) przeszedł ulicami Bysławka. Obchody święta Trzech Króli z kościoła przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Bysławiu przeniosły się do świetlicy wiejskiej, gdzie lokalna społeczność zagrała w Jasełkach. Tam na zgromadzonych czekała również kawa i ciasto a dzieci odwiedził św. Mikołaj. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Fair Play i rozpoczęcie lata 2026
zobacz fotorelację
Południk, wianki i śpiew. Magia Krzywogońca
zobacz fotorelację
Stobno: ostatni dzwonek i ostatnie zakończenie roku
zobacz fotorelację
Kiełpin: Wybrzmiał ostatni w historii dzwonek Szkoły Podstawowej im. Leona Wyczółkowskiego...
zobacz fotorelację
ZSLiT w Tucholi. Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
zobacz fotorelację
Młodzi piłkarze Tucholanki zabawili się na festynie klubowym
zobacz fotorelację
Gm. Kęsowo: Najlepsi absolwenci szkół podstawowych
zobacz fotorelację
Tuchola: prawdziwe Świętojanki nad Głęboczkiem!
zobacz fotorelację
Pożar pociągu relacji Bydgoszcz - Czersk
zobacz fotorelację
Tuchola: Świętojanki w Borach
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz