Było słowiańsko i po borowiacku! 24 czerwca nad Głęboczkiem obyła się Borowiacka Noc Świętojańska. Po długiej przerwie w naszym mieście zorganizowano wydarzenie nawiązujące właśnie do przesilenia letniego. A przecież legendy, wierzenia i zwyczaje związane z tą niezwykłą nocą są na naszym terenie wciąż żywe!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz