Marsz weselny, toast wzniesiony lampką szampana, gromkie „Sto lat!” i wspomnienia sprzed pół wieku – w takiej atmosferze 9 i 10 czerwca w Bibliotece–Centrum Kultury w Kęsowie odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Uhonorowano podczas nich pary, które w ubiegłym roku obchodziły Złote Gody.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz