Marsz weselny, toast wzniesiony lampką szampana, gromkie „Sto lat!” i wspomnienia sprzed pół wieku – w takiej atmosferze 9 i 10 czerwca w Bibliotece–Centrum Kultury w Kęsowie odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Uhonorowano podczas nich pary, które w ubiegłym roku obchodziły Złote Gody.
2026-06-17 13:59:34