Zamknij

Spotkanie z Katarzyną Zdanowicz - ZDJĘCIA

12:38, 02.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Gdy ich mężowie są w centrum uwagi, zdobywając kolejne, górskie szczyty, one zostają same z domem, dziećmi, obawą i nadzieją, bo "przecież mówił, że wróci". Żony himalaistów wiedzą jednak, że czasem tej obietnicy nie da się dotrzymać. Odsłoniły przed Katarzyną Zdanowicz kulisy prywatnego życia.

Dziewięć kobiet, partnerek i żon himalaistów, zdecydowało się opowiedzieć dziennikarce Katarzynie Zdanowicz o swoim życiu w cieniu wielkiej góry. Odsłoniły przed nią kulisy prywatnego życia i  nie koloryzując, opisały swoją codzienność. O tym, jak wyglądały te rozmowy i jak trudno było nakłonić kobiety do podzielenia się swoimi historiami, autorka książki "Zawsze mówi, że wróci" opowiadała podczas spotkania w tucholskiej bibliotece w piątek, 26 listopada. Spotkanie poprowadziła Hanna Szulwic, aktywna członkini Dyskusyjnego Klubu Książki.

Podczas spotkania autorka opowiedziała w skrócie historie bohaterek - także tych, które musiały poradzić sobie po stracie swoich życiowych partnerów. Zdradziła również kulisy pracy dziennikarskiej. Obszernie na ten temat piszemy w nowym "Tygodniku"! Poniżej dostępna jest galeria zdjęć.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%