Zamknij

Imprezowa niedziela w Bysławiu i Lubiewie

10:54, 19.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W Bysławiu świętują mażoretki, w Lubiewie kończy się duży projekt, a na finał zaśpiewa Kartaszewicz i dorośli, którzy brali udział w warsztatach muzycznych. Wszystko w niedzielę 21 listopada. Na oba wydarzenia wstęp jest wolny.

Pierwsza z imprez odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Bysławiu. Mażoretki Bysławskie będą obchodziły tam swoje 7. urodziny i do wspólnego świętowania zapraszają wszystkich mieszkańców. Jak urodziny, to muszą pojawić się prezenty! Z kolei rodzice mażoretek przygotowują dla gości słodki poczęstunek. Początek o 16.00. Jednym z głównych punktów programu będą występy najmłodszej grupy, w której jest już 14 dziewczynek w wieku 5-6 lat. Nie zabraknie też pokazów kadetek i seniorek. 

Z kolei o 17.00 w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo (ul. Witosa 1, Lubiewo) na scenie zaprezentują się mieszkańcy, którzy w ostatnich tygodniach uczyli się śpiewu pod okiem aktora Dawida Kartaszewicza. Zaplanowano też krótki koncert artysty. Spotkanie będzie podsumowaniem szerokich działań w ramach projektu "Teraz Biblioteka". Pojawi się wystawa zdjęć z warsztatów kulinarnych i youtuberskich prowadzony w B-CKiP.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%