Zamknij

Niedzielny wypoczynek w Woziwodzie

09:07, 27.05.2021 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

- Zapraszamy do Woziwody wszystkich, którzy chcą wypocząć na łonie natury. Od ponad roku żyjemy w rzeczywistości nakreślonej przez pandemię COVID- 19 i wielu z nas odczuwa zmęczenie zdalną pracą i nauką. Z tego powodu warto czasem swoje myśli zwrócić w stronę lasu i zrelaksować się w otoczeniu drzew - zachęca starszy specjalista SL ds. edukacji leśnej Dorota Rząska-Lis.

Otwarty dla gości od 30 maja Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej będzie czynny w godzinach 10.00-18.00. Ośrodek oferuje tego dnia bezpłatne zwiedzanie Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej, przejazd melexem po ścieżce przyrodniczej oraz udział w zabawie terenowej na ścieżce edukacyjnej.

- Jednocześnie informujemy, że równolegle do tego co będzie działo się na terenie ośrodka, na polu namiotowym w Woziwodzie odbędzie się Dzień Dziecka - dodaje Dorota Rząska-Lis - To z kolei inicjatywa dzierżawcy pola, którym jest Patrycja Plichta. Dzierżawca przygotował dla dzieci ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu w Woziwodzie. Z atrakcji będzie można skorzystać po wykupieniu biletu wstępu za symboliczną kwotę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%