Zamknij
REKLAMA

Koncert z publicznością po roku przerwy. Joanna Aleksandrowicz w Lubiewie FOTO

14:49, 15.03.2021 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend, po bardzo długim czasie, w powiecie tucholskim odbyły się aż trzy wydarzenia kulturalne, w których mogli uczestniczyć mieszkańcy regionu. Jednym z nich był koncert Joanny Aleksandrowicz wraz z zespołem, który miał miejsce w sobotę (13 marca) w Lubiewie.

Koncert Joanny Aleksandrowicz początkowo miał się odbyć w połowie marca, ale z powodu niepewnej sytuacji epidemiologicznej został on przesunięty na ubiegłą sobotę. Ze względu na panujące restrykcje sala widowiskowa B-CKiP nie mogła wypełnić się w stu procentach, obowiązywał reżim sanitarny.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia, która w Lubiewie wystąpiła już po raz drugi. Pierwszy raz gościła na naszym terenie w październiku 2019 roku. Wtedy akompaniował jej jedynie na klawiszach Marcin Jagiełło. Tym razem zespół tworzyło łącznie trzech muzyków, oprócz Jagiełły także Tomasz Cyranowicz na basie i Patryk Sowała na perkusji. Koncert nosił tytuł „Od nocy do nocy”, a Aleksandrowicz zagrała go już około 150 razy. W repertuarze znalazły się przede wszystkim znane utwory z polskich filmów i musicali, chociażby takich jak "Vabank" Juliusza Machulskiego czy "Metro" Janusza Józefowicza. Artystka i towarzyszący jej instrumentaliści zabrali lubiewską publiczność w prawie dwugodzinną podróż do muzycznego świata.

Więcej na temat koncertu przeczytasz w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego". Poniżej znajduje się galeria zdjęć z tego wydarzenia, a na fanpage'u "Tygodnika" na Facebooku znajdziesz nagrania z koncertu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%