Już po raz czwarty całe rodziny spędzały czas na Rodzinnym Pikniku Malucha w Żłobku Bajkowa Kraina w Cekcynie.
Organizatorzy zadbali, by podczas Pikniku nikt nawet nie pomyślał o nudzie. Dzieci mogły spędzić czas ze strażakami OSP Zielonka, zajrzeć do policyjnego radiowozu, bawić się w najlepsze na dmuchańcach. Nie mogło zabraknąć malowania twarzy - z każdą minutą buzie stawały się coraz bardziej kolorowe. Najmłodszy uczestnik wspólnej zabawy 15 czerwca miał zaledwie... 5 dni!
W najbliższym numerze "Tygodnika" będzie można znaleźć relację z pikniku. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz