Zamknij

Gitariada w Śliwicach - GALERIA ZDJĘĆ

12:40, 06.12.2018 | E.D
Skomentuj
Na zdjęciu zdobywca pierwszego Grand Prix - Szymon Brucki.
REKLAMA

W tym roku powrócono do konkursowej formy wydarzenia. Kto został zdobywcą Grand Prix? O tym piszemy w "Tygodniku"!

W ubiegłym roku „Gitariada” w Śliwicach miała inną formę niż wcześniej. Nie zdecydowano się na organizację konkursu dla młodych, zdolnych gitarzystów, lecz na wieczór poezji śpiewanej, piosenki turystycznej i kompozycji gitarowych. Organizatorzy powrócili w tym roku do formy konkursowej. Tegoroczna, XII Gitariada zgromadziła najzdolniejszych młodych gitarzystów ze Śliwic i okolic.

Zdobywczyni ostatniego Grand Prix otworzyła koncert

W sobotę, 1 grudnia muzyczny klimat opanował Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach już w południe. Jury przeprowadziło przesłuchania konkursowe. Potem przyszedł czas na warsztaty dla uczestników. O godz. 19.00 rozpoczął się Koncert Laureatów i Mistrzów. Otworzyła go zdobywczyni Grand Prix w 2016 r. - Oliwia Selka. Zaśpiewała piosenkę z własnego repertuaru. Decyzję jury ogłaszał organizator konkursu Krzysztof Kozłowski. Wręczał nagrody razem ze Zbigniewem Zwolińskim, przewodniczącym Rady Gminy Śliwice, Danielem Kożuchem, wójtem gminy Śliwice oraz Andrzejem Urbańskim, dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach.

Porozmawialiśmy z tegorocznym zdobywcą Grand Prix Gitariady. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru "Tygodnika Tucholskiego"!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz