Zamknij

Śliwice: Kto pochwali się najdłuższą palmą? ZAPOWIEDŻ

12:51, 23.03.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 12:57, 23.03.2023
Skomentuj Na zgłoszenia nie zostało wiele czasu, a rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 2 kwietnia. Fot. (jk) Na zgłoszenia nie zostało wiele czasu, a rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 2 kwietnia. Fot. (jk)

Liczy się przede wszystkim długość, ale też materiały, z których palma zostanie wykonana. Na zgłoszenia nie zostało wiele czasu! Rozstrzygnięcie 2 kwietnia.

Gminny Ośrodek Kultury i parafia w Śliwicach organizują rodzinny konkurs na najdłuższą palmę wielkanocną. Jak podkreślają inicjatorzy, tworzenie palm to piękna tradycja, którą warto kultywować, a wspólnie spędzony czas podczas ich wykonywania jest wspaniałą okazją do zacieśniania rodzinnych więzi, tworzenia wspomnień i budowania świątecznej atmosfery.

W niedzielę palmową (2 kwietnia) swoje dzieła należy przynieść na mszę świętą o godz. 11:00. Mierzenie palm i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w kościele po nabożeństwie. Nagrodzeni zostaną twórcy trzech najdłuższych palm. Bardzo ważne jest, aby palmy były wykonane z naturalnych materiałów np.: żarnowiec, bukszpan, bazie, suche kwiaty, wydmuszki, wstążki, krepina, bibuła itp. Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć do GOK-u Śliwice kartę zgłoszeniową. Termin zgłoszeń upływa w piątek 24 marca.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%