Zamknij

Kadra Polski grała w Tucholi. Będą wspominać nas bardzo miło! - ZDJĘCIA

15:51, 18.10.2017 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

Nie tylko zwycięstwem (2:1 ze Szwajcarią), ale też zapewnieniem sobie pierwszego miejsca w grupie eliminacyjnej, młoda reprezentancja Polski kobiet zakończyła mecz na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.

Dlaczego właściwie zarówno w piątek (relacja z meczu poniżej) jak i poniedziałek gościliśmy w Tucholi międzynarodowe towarzystwo do lat 17? Nie tylko Tuchola, ale też inne mniejsze miasta województwa kujawsko-pomorskiego miały taką przyjemność i jednocześnie odpowiedzialność. Mecze młoedych kadrowiczek równolegle odbywały się bowiem także w Inowrocławiu i Szubinie. To Kujawsko-Pomorski Polski Związek Piłki Nożnej wybiera, w jakich ośrodkach takie zwody są rozgrywane. Bierze pod uwagę przygotowanie i możliwości danego ośrodka. Na Tucholę zwrócono oczy nie po raz pierwszy. To właśnie u nas organizowane były międzypaństwowe młodzieżowej, męskiej reprezentacji Polski. Po tamtych doświadczeniach KPPZPN do Tucholi więc wrócił. 

W najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego" przeczytasz sporo o międzynarodowych potyczkach na tucholskim stadionie. Znajdziesz w nim także relację z meczu Polska-Szwajcaria. Tu zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć z meczu naszych piłkarek.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone