Zamknij

Tucholska gala boksu "Walczymy dla Wiktorka" / GALERIA ZDJĘĆ

14:44, 19.11.2023 Piotr Paterski Aktualizacja: 13:49, 21.11.2023
Skomentuj Tucholska gala boksu "Walczymy dla Wiktorka" Tucholska gala boksu "Walczymy dla Wiktorka"

W sobotę w Tucholi odbyła się gala boksu pt. "Walczymy dla Wiktorka". Walki na ringu przeplatane były licytacjami wartościowych fantów na rzecz Wiktora Rybickiego, chłopczyka z Tucholi. 

Galę na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi zorganizowali Mikołaj Brzeziński i Jarosław Kiełbasa przy wsparciu lokalnych sponsorów i darczyńców. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski. Gala została wyprzedana już na 2 tygodnie przed jej terminem. Część środków z biletów trafiła na wsparcie Wiktora Rybickiego, chłopczyka z Tucholi (CZYTAJ O WIKTORZE). Dla niego też między walkami na ringu prowadzone były licytacje wartościowych fantów. Niektóre z licytacji przekraczały kilka tys. zł i już teraz wiadomo, że łączna suma będzie imponująca. Ponadto jedna z licytacji poświęcona była Arkadiuszowi Szroederowi

Dużą część walczących na ringu bokserów stanowili mieszkańcy powiatu tucholskiego ze szkółki prowadzonej przez Mikołaja Brzezińskiego. To gwarantowało emocje na szczelnie wypełnionych trybunach zwłaszcza, że zawodnicy gości również pojawili się z liczną obstawą swoich kibiców. Emocje sportowe uzupełnił występ grupy Fitness Sportowy Tuchola.

AKTUALIZACJA - ZNAMY WYNIK AKCJI DLA WIKTORA:

Pełna relacja z gali znajdzie się w najbliższym numerze Tygodnika Tucholskiego. NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%