Zamknij
REKLAMA

Studniówka Nowodworka część oficjalna - POLONEZ i ZDJĘCIA KLASOWE

01:09, 15.01.2022 | K.T.
Skomentuj
REKLAMA

Studniówka Liceum Ogólnokształcącego w Tucholi odbyła się w nocy z 14 na 15 stycznia 2022 r. Impreza rozpoczęła się od części oficjalnej. Nie zabrakło kwiatów, podziękowań i rzecz jasna poloneza!

Tegoroczne bale na 100 dni przed maturą są jeszcze bardziej wyjątkowe niż zazwyczaj. Ostatnie studniówki odbyły się bowiem w 2020 roku, zeszłoroczni maturzyści z powodu pandemii nie mogli świętować. Tym razem na szczęście jednak się udało, a cykl imprez w Tucholi rozpoczęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego. Tradycji stało się zadość i spotkanie w Panoramie Tucholi zaczęło się częścią oficjalną. Były podziękowania i kwiaty dla wszystkich nauczycieli oraz wychowawców czterech klas III. Gości przywitał następnie i oficjalnie otworzył studniówkę rzecz jasna dyrektor Nowodworka Waldemar Ptak.

Jesteśmy dumni, my nauczyciele Nowodworka i państwo rodzice, że mamy tak wspaniałych, inteligentnych uczniów i dzieci. Może zabrzmi to trochę nieskromnie z moich ust, jako nauczyciela, ale my pedagodzy Nowodworka możemy powiedzieć, że odnieśliśmy sukces dydaktyczny, edukacyjny. Rodzice z kolei, patrząc na tę wspaniałą młodzież, sukces wychowawczy

- między innymi tymi słowami dyrektor zwracał się do zgromadzonych.

W tej części nie mogło zabraknąć jeszcze dwóch punktów programu. Uczniowie ustawili się w pary, a to zwiastowało tradycyjnego poloneza. Później musiały być także pamiątkowe zdjęcia klasowe. Pierwszą część fotorelacji ze studniówki Nowodworka znajdziesz poniżej. Zdjęcia z części imprezowej i fotki robione na ściance są TUTAJ.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%