Zamknij
REKLAMA

Szczepionkobus przyjeżdża do powiatu. Gdzie i kiedy?

14:48, 30.07.2021 | K.T
Skomentuj Fot. KPUW
REKLAMA

Od 2 do 8 sierpnia w różnych miejscowościach będzie możliwość przyjęcia jednodawkowego preparatu firmy Johnson&Johnson. Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji.

Akcja szczepień przeciwko COVID-19 w Polsce drastycznie wyhamowała, ale trwa nadal. W samej Tucholi nie funkcjonuje już punkt szczepień masowych w hali OSiR-u, jednak na przyjęcie preparatu cały czas można zapisać się do Miejskiego Centrum Lekarskiego czy Szpitala Tucholskiego. Szczepienia niezmiennie trwają też w gminach wiejskich, nie tylko w przychodniach, ale również w świetlicach wiejskich czy gminnych ośrodkach pomocy społecznej. W najbliższych dniach na terenie powiatu tucholskiego pojawi się dodatkowo szczepionkobus. Inicjatorem tej akcji jest Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy. Szczepionkobus będzie miał za zadanie odwiedzić małe miejscowości w całym naszym województwie.

Cały tydzień w powiecie tucholskim

Szczepienia w mobilnym punkcie odbywają się bez rejestracji, jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. O trasie szczepionkobusa na terenie powiatu tucholskiego poinformował doradca wojewody Jerzy Kowalik – szczegóły dotyczące konkretnych dat i miejscowości podajemy poniżej. Akcja na naszym terenie potrwa od 2 do 8 sierpnia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%