Zamknij

Już jest najnowszy numer "Tygodnika Tucholskiego". Bądź na bieżąco!

20:14, 28.04.2021 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Najświeższy numer "Tygodnika Tucholskiego" właśnie trafia do Waszych ulubionych sklepów w całym powiecie tucholskim. Od północy będzie dostępny także w wersji elektronicznej w serwisie publico24.pl. Jednocześnie trwają prace nad usunięciem awarii na naszym profilu na Facebooku.

W najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego" znajdziecie kilka ważnych ludzkich historii, z których niestety nie wszystkie są szczęśliwe, ale za to każda jest zdecydowanie warta waszej uwagi. Mamy też najświeższe informacje m.in. masowego punktu szczepień w Tucholi czy zaskakujący i kontrowersyjny temat samorządowy. Nowy "Tygodnik" właśnie trafia do kolejnych sklepów w Tucholi i powiecie tucholskim. Fani wersji elektronicznej TT znów będą mogli "sięgnąć" po szereg spisanych i pokazanych przez nas wiadomości od północy na serwisie publico24.pl

Niestety nadal trwają prace nad usunięciem awarii naszego profilu na Facebooku przez co nasza działalność na FB jest ograniczona. Ostatnie informacje jednak napawają optymizmem i mamy nadzieję, że uda nam się do was wrócić w najbliższym czasie.

Tymczasem na bieżąco zaglądajcie na tygodnik.pl, gdzie publikujemy regularnie przede wszystkim wiadomości z powiatu tucholskiego, ale też znajdziecie u nas wiele ważnych, głośnych spraw z całej Polski.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BarbieBarbie

0 0

Kiedy na nowo ruszy Dom Dziennego Pobytu? 21:17, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%