Zamknij
REKLAMA

Zaczyna się ciężki okres. Jest akcja dla naszego Przytuliska!

13:47, 26.11.2020 | K.T
Skomentuj Foto: FB Przytuliska
REKLAMA

Fundacja Psi Azyl z Cekcyna niezmiennie prężnie działa na rzecz porzuconych psiaków. Teraz w prosty sposób można jej pomóc. Odpowiednia karma, szczególnie w okresie zimowym, jest dla zwierzaków po prostu niezbędna. Ile pokarmu trafi do Bysławia, zależy również od Ciebie!

Czteronożni mieszkańcy Przytuliska dla psów w Bysławiu to nasi bardzo dobrzy znajomi. Co jakiś czas pojawiają się na łamach "Tygodnika", dumnie pozując do zdjęć. Cel artykułów jest zawsze ten sam – znalezienie nowego domu dla psów porzuconych, często skrzywdzonych przez złych ludzi. Kolejny raz warto podkreślić także, że Fundacja Psi Azyl z Cekcyna, prowadząca Przytulisko, jest bardzo skuteczna. Na swoim koncie ma wiele udanych adopcji. Organizacja – dzięki ciężkiej pracy na rzecz praw zwierząt, zaangażowaniu wolontariuszy oraz prowadzących Przytulisko – zbudowała niezbędne zaufanie lokalnej społeczności. Jej misją jest niesienie pomocy bezdomnym psom z terenu gminy Lubiewo, ale także wspieranie wszelkich innych działań mających na celu ratowanie chorych, porzuconych i skrzywdzonych zwierząt. Działania te mają wpływać na świadomość zarówno dorosłych, młodzieży i dzieci. Celem nadrzędnym jest ugruntowanie wśród ludzi przekonania o konieczności szanowania zwierząt i ich praw, a także szerzej: szanowania świata otaczającej nas przyrody.

Ty wpłacasz, oni kupują odpowiednią karmę
Wielkimi krokami zbliża się zima, czyli szczególnie trudny czas dla wszystkich miejsc, w których przebywają porzucone zwierzaki. Dlatego nasze Przytulisko po raz drugi przystąpiło do akcji pn. "Burek sam nie poprosi o pomoc", którą organizuje inna fundacja – Psi Los. W jaki sposób można pomóc? Osoby, które zechcą przyłączyć się do zbiórki, mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, która następnie trafi bezpośrednio do Przytuliska dla psów w Bysławiu. Poniżej podajemy wszystkie niezbędne do przelewu dane. Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez internet TUTAJ. Akcja trwa do końca roku. Powodzenia dla naszych kumpli z Przytuliska!

Dane do przelewu:

  • Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej, 30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23.
  • Bank BGŻ BNP Paribas S.A.: 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744
  • Tytuł wpłaty: Przytulisko w Bysławiu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz