Zamknij

W Gostycynie nie będzie Palinocki ani zlotu

11:51, 27.05.2020 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Powód to sytuacja epidemiczna i względy bezpieczeństwa.

Jak przyznaje wójt Ireneusz Kucharski, epidemia koronawirusa stawia wszystkich w obliczu konieczności zmiany dotychczasowego trybu życia i funkcjonowania.

- Działając w bardzo niepewnych i nieznanych właściwie przyszłych realiach, po konsultacjach z moimi współpracownikami podjąłem decyzję o odwołaniu zaplanowanych na najbliższe miesiące imprez i wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych w naszej gminie – przyznaje wójt, licząc na zrozumienie ze strony mieszkańców.

W związku z powyższym w tym roku odwołane zostały Dni Gminy Gostycyn.

- Nie odbędą się też Zlot Pojazdów Zabytkowych i Palinocka oraz festyn rodzinny w Małej Kloni – wymienia Ireneusz Kucharski. 

Pod znakiem zapytania stoją też kolejne imprezy. Piszemy o tym w najnowszym wydaniu Tygodnika, który trafi do rąk czytelników już dziś wieczorem i jutro rano.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

OSP FeuerwehrmanOSP Feuerwehrman

2 0

Nic się nie stało.nie będzie chlania do upadłego.wszyscy na tym skorzystamy.pozdro 13:06, 27.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JawerJawer

1 0

Masz rację, rzeczywiście nic się nie stało, bo od ładnych kilkunastu lat nic się nie dzieje , niedługo tu tylko dziatki zostaną bo młodzi wyjadą. Tu nawet nędznej kawiarni nie ma , a jakiekolwiek życie kulturalne jest mżonką w stagnacji. 19:25, 27.05.2020