Zamknij

Do ośrodka doradztwa tylko przez telefon

10:11, 18.03.2020 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Od poniedziałku - 16 marca do 25 marca włącznie z możliwością wydłużenia terminu zmienia się organizacja pracy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Tucholi. Jak informuje kierownik biura Marcin Szwoch zalecenie takie podjął Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie w związku z obecną sytuacją wywołaną koronawirusem SARS-COV-2.


W tucholskim biurze każdego dnia obecny będzie tylko jeden doradca. Pozostali pracownicy będą wykonywali pracę zdalnie, z domów. Zawieszeniu podlega także pełnienie dyżurów w poszczególnych gminach.
- Preferowana forma załatwiania spraw to forma elektroniczna - informuje Marcin Szwoch - Przekazywanie jakiejkolwiek dokumentacji będzie możliwe tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się z doradcą. To dotyczy także spraw związanych z opracowaniem wniosków o płatności. Nie przewidujemy sytuacji w której miałby nastąpić jakikolwiek wyjazd do rolnika - dodaje kierownik jednostki.
Jeśli chodzi o kontakt do doradców numery telefonów i adresy mailowe zostały udostępnione na stronie ośrodka. Dodatkowo publikujemy je poniżej:
Marcin Szwoch; tel. 723 330 528; marcin.szwoch@kpodr.pl
Jerzy Karnecki; tel. 723 692 533; jerzy.karnecki@kpodr.pl
Eugeniusz Gwizdała; tel. 723 692 598; eugeniusz.gwizdala@kpodr.pl
Anna Kulesza; tel. 663 731 873; anna.kulesza@kpodr.pl
Joanna Kotowska; tel. 506 392 904; joanna.kotowska@kpodr.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone