Zamknij
REKLAMA

UWAGA: Poważny wypadek! Napoleonka zablokowana

15:22, 09.12.2019 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym doszło dzisiaj (9 grudnia) około godziny 14.30. Byliśmy na miejscu. Jedna osoba została poważnie ranna.

Do bardzo poważnie wyglądającego wypadku doszło na tzw. napoleonce – drodze łączącej Tucholę z Tleniem. Gdy dotarliśmy na miejsce (w okolice Wielkiego Gacna) auto osobowe (golf) znajdowało się na lewym pasie. Doszło do czołowego zderzenia z TIR-em, który jechał od strony Tlenia. Droga była całkowicie zablokowana i jak informują służby, na pewno ruch nie zostanie w tym miejscu szybko przywrócony. Arkadiusz Kroll, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi poinformował "Tygodnik", że w wypadku ucierpiały trzy osoby. Dwie z nich zostały zabezpieczone przez ratowników medycznych. Trzecia była w bardzo ciężkim stanie, służby cały czas prowadziły akcję ratowniczą, kiedy byliśmy na miejscu.

Z relacji świadków wynika, że kierowca osobówki wyprzedzał inne auta i nie zauważył nadjeżdżającej z naprzeciwka ciężarówki. Są to informacje nieoficjalne.

Więcej w kolejnym "Tygodniku Tucholskim".

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

www.eu-transport.plwww.eu-transport.pl

0 0

Trzymam kciuki, aby osoby, które ucierpiały w tym wypadku doszły do pełnego zdrowia. 10:44, 16.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz