Zamknij

Na Dzień Kobiet "Tygodnik" ruszył w miasto. Rozdawaliśmy paniom kwiaty GALERIA

14:13, 08.03.2019 | Piotr Paterski, fot. Daniel Frymark
Skomentuj
REKLAMA

Takie przedsięwzięcie zorganizowaliśmy po raz pierwszy. Warto było, o czym świadczyły uśmiechy pań, które spotkaliśmy. Przedstawiciele męskiej załogi "Tygodnika Tucholskiego" ruszyli na ulice Tucholi i rozdawali paniom kwiaty ze specjalnymi dedykacjami.

"Tygodnik Tucholski" świętował Dzień Kobiet inaczej niż w latach ubiegłych. Przypomnijmy, że przez ostatni tydzień trwał na naszych łamach konkurs, w którym czytelnicy pomysłowo kończyli zdanie "Kobieta jest...".

Ale to nie wszystko. Na konkursie nie poprzestaliśmy. Na dziś, 8 marca, przygotowaliśmy niespodziankę, którą zaskoczyliśmy panie napotkane na ulicach Tucholi, a także odwiedzając niektóre biura i firmy. Mieliśmy przy sobie dziesiątki tulipanów (z kwiaciarni Beaflor) z dedykacjami "Tygodnika", które rozdawaliśmy. W zamian za każdym razem otrzymywaliśmy uśmiech. A tak się składa, że a dołączonych do kwiatów dedykacjach kobietom życzyliśmy właśnie uśmiechów. 

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy szczęścia nie tylko na Dzień Kobiet. Tu zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej dzisiejszej wyprawy z dziesiątkami kwiatów. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz